Elon Musk Evsiz Olduğunu Açıkladı, Haluk Levent Yardım Elini Uzattı!

Dünyanın en zengin insanı olarak dudak uçuklatan bir servete sahip olan Elon Musk yaptığı açıklamasında evsiz olduğunu duyurmuştu. Haluk Levent'ten Musk'a yardım eli uzandı!

Emlak Magazin 18.04.2022 - 15:59 18.04.2022 - 15:59 Gülcan Özer

Son dönemde dünyanın en kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter'ı satın almak için yoğun mesai harcayan Elon Musk son yaptığı açıklamalar ile tüm dünyada bir kere daha gündem olmayı başardı. Elon Musk sık sık serveti ve az vergi ödemesi nedeniyle eleştirilere hedef oluyordu. 

Serveti hakkında yöneltilen bir soruyu yanıtlayan Elon Musk kendisinin evsiz olduğunu, çoğu zaman arkadaşlarına ait evlerde odalarda kaldığını belirterek tek lüks harcamasının ise özel uçak olduğunu söylemişti. Özel uçak kullanmasının nedenini iş süresini arttırmak olarak açıklayan Elon Musk servetini kişisel zevkleri için harcamadığını söyledi. 

ELON MUSK EVİM YOK DEDİ, YARDIM İLE HALUK LEVENT'TEN GELDİ! 

Kurmuş olduğu AHBAP isimli dernek ile milyonlarca gönüllüye ulaşan ve ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatan Haluk Levent bu sefer esprili bir açıklamaya imza attı. Haluk Levent sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında Elon Musk tarafından yapılan "evim yok, arkadaşlarımın evlerinde kalıyorum" sözlerini alıntılayarak "Haydi Ahbap! Arkadaşımıza ev bulalım" diyerek Ahbap Dallas etiketi yaptı. 

haluk levent ahbap

Haluk Levent tarafından yapılan esprili paylaşım kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutulurken twitter da kısa sürede TT oldu. Elon Musk hatırlanacağı üzere aldığı karar sonrasında sahibi olduğu süper lüks malikane ve evleri satışa çıkarmış, son mülkünü de 2021 senesinde satarak resmi olarak evsiz kalmıştı. 264 milyar dolarlık net servetiyle Elon Musk şu anda dünyanın en zengin insanı.

 Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@