Emekli, Çalışan Fark Etmiyor, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Başvuru Yapana 50.000 TL Kredi Veriyor

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere kamu bankaları yeni kredi desteğini açıkladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank en uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları!

Emekli, Çalışan Fark Etmiyor, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Başvuru Yapana 50.000 TL Kredi Veriyor

En uygun kredi tekliflerini araştıran kişilere bekledikleri fırsatı kamu bankaları sundu. Aktif bilanço büyüklükleriyle Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi destekleri ile 50 bin TL kredi veriyor.

Acil nakit paraya ihtiyacım var diyen kişiler için açıklanan ihtiyaç kredisi destek paketleri ile ay sonunu getirmekte zorlanan, borcu olan, nakit paraya ihtiyacım var diyenlere kamu bankaları 36 ay vadeli destek kredisi veriyor. Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi desteği sağlarken Ziraat Bankası yüzde 1,69 faiz oranı ile en uygun kredi veren banka olarak ilk sırada yer alıyor.

ZİRAAT BANKASI 50 BİN TL KREDİ HESAPLAMA! EN UYGUN KREDİ HANGİ BANKADA?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanırken 25 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde bu oran uygulanıyor. Kredi limitinin artması durumunda ise uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,69 olarak uygulanıyor. 36 aya kadar vadeli olarak nakit para desteği sağlanıyor.

ziraat 50 kredi hesaplama

Düzenlenen kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit ödeme tutarı 1.997,26 TL olarak gerçekleşecek.

halkbank ihtiyaç kredisi hesaplama-10

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI İLE 36 AY VADELİ 20.000 TL KREDİ GERİ ÖDEMESİ YÜZDE KAÇ?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,79 olarak uygulanırken bu kredi paketinden 20 bin TL nakit para çekenlerin aylık taksit ödemesi 814,90 TL olarak gerçekleşecek. Düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak 20 bin liralık borç para alan kişilerin bankaya ödeyecekleri toplam faiz ise 9 bin 336,40 TL olarak gerçekleşecek.

50 bin vakıfbank ihtiyaç kredisi

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI HAZİRAN 2022! 50.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN NE KADAR FAİZ ÖDENİR?

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine nakit para desteği sağlarken banka üzerinden 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık ödemeleri 2.085 TL olarak gerçekleşecek. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,91 olarak gerçekleşirken kredi notu yüksek olan kişilere banka daha düşük faiz oranı ile de kredi veriyor. Kredinin toplam ödemesi 75 bin 87 TL olarak gerçekleşirken, kredi faizi ise 25 bin 87 TL olarak gerçekleşecek.