Emekli Dostu İNG' den Emekli Müşterilerine 1.500 TL Nakit Ödeme ve Masrafsız Kredi Sürprizi

Finans 18.10.2021 - 17:00 18.10.2021 - 17:00 Gülcan Özer

Son yıllarda emeklilerin yoğun ilgi gösterdiği bankalardan biri olarak dikkat çeken İNG Bank, bu ilgiye kayıtsız kalmadı. Emekli maaşını İNG Bank’a taşıyanlara 1.500 TL’ye kadar nakit ödeme yapılırken ek olarak masrafsız kredi imkânı sağlanmakta. Üstelik tüm ayrıcalıklar bununla da sınırlı değil. Diğer ayrıcalıklar ve detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

İNG Bank, emekli müşteri portföyünü geliştirmek adına emeklilerin en çok ilgi gösterdiği bankacılık ürünlerine yoğunlaştı. Bilindiği üzere emeklilerin banka seçiminde promosyon tutarı, ATM sayısı, kredi masrafları gibi hususlar öncelikli. Bunun bilincinde olan İNG Bank, emeklilere tüm bu ayrıcalıkları tek bir çatı altında sunma kararı aldı.

Maaşını İNG Bank’a Taşıyanlara 1.500 TL’ye Varan Promosyon Ödemesi

Emekli maaşını 3 yıllık taahhüt sözüne istinaden İNG Bank’a taşıyanlara maaş tutarları kapsamında nakit promosyon ödenmekte. Maaş tutarına göre alınabilecek promosyon tutarları şu şekilde;

  • 1.499 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 675 TL,
  • 1.500 TL ile 2.499 TL arasında emekli maaşı alanlara 850 TL,
  • 2.500 TL’nin üzerinde maaş alanlara ise 1.000 TL nakit ödeme.

Yukarıda yer alan tutarların yanı sıra maaşını İNG Bank’a taşıdıktan sonra ek olarak 2 adet otomatik ödeme talimatı verenlere 500 TL daha nakit ödeme yapılmakta. Faturalarınızdan ikisini İNG Bank’a vermeniz halinde emekli promosyonuna ek olarak 500 TL daha nakit almaya hak kazanacaksınız.

İNG’ den Emeklilere Özel Masrafsız Kredi

Mevcut konjonktürde en iyi kredi oranlarından birine sahip olan İNG Bank, emekli müşterileri için masrafsız kredi hizmeti sunuyor. Kredinin binde beşi tutarında alınan dosya masrafı, maaşını İNG Bank’tan alan emeklilerden tahsil edilmemekte. Emekli maaşını İNG’ den alıp kredi taleplerini de yine bu bankaya ileten emekliler, herhangi bir masraf ödemeden kredilerini şubeye bile gitmeden kullanma şansına sahip olacak.

12.000’in Üzerinde ATM ile Emeklilere Tam Zamanlı Maaş Hizmeti

İNG müşterileri, yapılan son anlaşma ile beraber Türkiye İş Bankası ve Akbank ATM’lerini de kullanabiliyor. Haberimizin giriş kısmında da ifade ettiğimiz üzere emekliler için maaş alınan bankanın ATM sayısı son derece önemli. Son anlaşma ile beraber ATM sayısını 12.000’in üzerine çıkaran İNG, emekliler nezdinde ayrı bir değere sahip oldu. Siz de İNG Bank müşterisiyseniz İNG ATM'lerinin yanı ’ıra İş Bankası ve Akbank ATM’lerini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@