Emekli Maaş Ödemelerinde Yeni Oranlar! Emeklilere Garanti Bankası'ndan Tam 3.000 TL Ödeme Yapılacak!

Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan emeklilere 3.000 TL’ye varan ödeme yapılacağı duyuruldu. İşte en yüksek promosyon ödemesinin detayları…

Finans 26.04.2022 - 14:47 26.04.2022 - 14:50 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de milyonlarca emekli 2022 yılında yapılacak bayram ikramiyesi ödemlerinde bir artışa gidilmemesinin ardından büyük bir üzüntü yaşadı. Bankalar ise Nisan ayı itibariyle emekli maaş ödemlerine ilişkin kampanyalarıyla emeklinin bu beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Bayram öncesinde hemen maaş taşıma işlemlerini yapanlara 3.000 TL’ye varan nakit promosyon ödülü verilecek.

Emekli Maaşını Taşıyanlara 3.000 TL’ye Varan Ödül!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile bankalar arasında yapılan anlaşma sonrasında bankaların girdiği promosyon yarışında oranlar yükselmeye devam ediyor. 3 yıl için yapılan anlaşma kapsamında, son dönemde yaşanan pahalılık nedeniyle bankalar da bu promosyon oranlarını yükseltme kararı aldı. Garanti BBVA tarafından emekli maaşını bankaya 3 yıllık süre için taşımayı taahhüt edenlere, 2.750 TL’ye varan nakit promosyon ve 250 TL’ye varan ek nakit ödülü ile toplam 3.000 TL’ye kadar ödeme yapılması hedefleniyor.

30 Nisan’a Kadar Başvurular Devam Edecek!

sgkA

1 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, SGK emekli maaşını ilgili kanallar üzerinden taşıyanlar bu haktan yararlanabilecek. 2.750 TL olan emekli promosyonuna ek olarak, 250 TL ek ödülü de kazanarak 3.000 TL fırsatından yararlanmak için emekli yakınlarının da Garanti’ye davet edilmesi gerekmektedir. Her bir emekli yakını için 250 TL nakit ödül verilecek.

Emekli maaşını taşımak için SGK müdürlükleri aracılığıyla ve dijital kanallar üzerinden işlem yapılması mümkündür. İlk defa maaş alacaklar ise emekli maaşını alacakları bankayı Garanti BBVA olarak seçerek promosyon fırsatlarından yararlanabilirler.

Emekliye Özel Ayrıcalıklar Sunuluyor!

SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında yer alan tüm SGK emeklileri maaş taşıma işlemleri sonrasında sadece nakit promosyon ödülü kazanmıyor. Garanti BBVA tarafından emekli müşterilerine birçok özel ayrıcalıklar da sunuluyor. Emeklilere özel yüzde 1,99’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi desteği de bu kapsamda veriliyor. Ayrıca birçok bankacılık ürün ve hizmetlerine de avantajlı oranlarla kullanma fırsatı sunuluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@