Emekli Maaşı Alanlar ve Alacaklara Özel Akbank Emekli Maaş Promosyon Kampanyası

Emekli maaşını Akbank bünyesinden alacak olan vatandaşlar için banka tarafından sağlanan promosyon olanaklarını tek tek sizlerle paylaşıyoruz.

GÜNDEM 06.03.2020 - 19:00 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Emekli maaşını Akbank bünyesinden alacak olan vatandaşlar için banka tarafından sağlanan promosyon olanaklarını tek tek sizlerle paylaşıyoruz. Akbank zamlı emekli promosyon ödeme detayları ile müşterilerin 3 yıllık maaş taahhüdü vermesi durumunda sağlanan özel olanaklarını haberimizde ele aldık. İşte Akbank emekli maaş promosyon kampanyası.

Bankaların yeni zamlı emekli maaş promosyonu kampanyaları bir bir açıklanıyor. Bu çerçevede yeni kampanya detaylarını açıklayajn bankalardan bir tanesi de Akbank oldu. Bankanın resmi web sayfasından duyurduğu emekli maaşı promosyon ödeme kampanyası, maaş tutarına göre ödeme miktarları ve bankacılık alanında emeklilere sağlanan ek avantajlar haberimizde. 2020 AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASIAkbank bünyesinden emekli maaşı alacak vatandaşlara çok sayıda ek özel avantaj sağlanıyor. Banka yapmış olduğu açıklamasında maaş müşterisi olan emekli vatandaşlara; "Şubelerimizde öncelikli hizmet alırsınız Yurt çapındaki tüm bankaların ATM’lerinden ayda 2 kez ücretsiz para​ çekebilirsiniz **​ Ücretsiz Havale gönderirsiniz ** Akbank İnternet ile EFT işlemlerinizi ücretsiz yaparsınız ** Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz ** İhtiyaç kredilerinde kefilsiz kullandırım, maaşını 3 ayda 1 alan emeklilerimize özel  3 ayda 1 ödemeli kredi seçeneklerinden yararlanırsınız Bireysel kredilerde çok özel indirimler ve avantajlı faiz oranlarından yararlanırsınız" olanaklarını sağlayacak. NE KADAR ÖDEME ALIRIM?Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yer alan bilgilere göre banka halen 450 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapıyor. Ancak Akbank'ın en kısa süre içerisinde resmi web sayfasında yer alan bu bilgileri güncellemesi ve devlet bankalarının sağladığı promosyon olanaklarını sunması bekleniyor.Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@