Emekli maaşını QNB Finansbank’a taşıyanlara 2.750 TL promosyon ve ücretsiz işlem imkanı!

Emekli maaşını QNB Finansbank’a taşıyan müşteriler, 2 bin 750 TL değerinde promosyonla birlikte ücretsiz bankacılık işlemleri kazanıyor…

Finans 07.05.2022 - 17:52 07.05.2022 - 17:54 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de milyonlarca emekli vatandaşın yakından takip ettiği konular arasında emekli promosyon kampanyaları yer alıyor. Emekli maaş zammı ile birlikte gündemden düşmeyen promosyon ödemelerinde bankalar kıyasıya bir yarış içinde görülüyor. Bankalar arasındaki promosyon rekabetinde QNB Finansbank’tan önemli bir adım geldi. QNB Finansbank, emekli maaşını bankadan alan müşterilerine 2 bin 750 TL promosyon ödemesi yapacağını açıkladı.

QNB Finansbank resmi web sitesi üzerinde yapılan duyuru, emekli vatandaşların dikkatinden kaçmadı. QNB Finansbank nakit promosyon desteği ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından biri olan QNB Finansbank, emekli maaşını bankaya taşıyanlara geri ödemesiz, bir defaya mahsus promosyon desteği yapılacağını duyurdu. QNB Finansbank kampanya kapsamında maaşını taşıyan emekli müşterilerine 2 bin 750 TL ödeme yapacak.

QNB Finansbank Emekli Promosyon Kampanyası

finansbank-taşıt-kredisi

Türkiye’de son dönemde emeklilerin bir numaralı gündem maddesi haline gelen promosyon kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kamu ve özel bankalar arasında emekli müşteri yarışı başlarken promosyon konusunda bonkör davranan bankalar rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. QNB Finansbank da emekli promosyonu konusunda müşterilerini memnun edici açıklamalarla gündeme geldi. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan son duyuruda emekli maaşını QNB Finansbank bünyesine taşıyan ve aylık 2 bin 500 TL üzerinde maaş alan müşteriler, bankaya verecekleri taahhüt ile birlikte 2 bin 750 TL promosyon desteğinden faydalanabilecek.

QNB Finansbank Maaş Müşterisi Avantajları

Maaşını QNB Finansbank’tan almayı taahhüt eden emeklilere ayrıca yurt içi diğer tüm banka ATM’lerinden ayda 2 kere ücretsiz para çekme hakkı verilecek. Bireysel internet şubesi ve mobil bankacılık üzerinden yapılacak tüm EFT ve TL havale işlemleri ücretsiz hale gelecek. QNB Finansbank’ şubelerinde yapılacak işlemlerde ise emekli maaş müşterilerine sıra önceliği tanınacak. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen emekliler QNB Finansbank emekli promosyon kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@