Emekli Maaşını Taşıyacaklar Dikkat! TEB Emeklilere 2 Bin 750 Lira Promosyon ve 250 Lira Ödül Verecek!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) maaşını TEB'e taşıyanlara 2 bin 750 lira promosyon ödemesi yapacak. Ayrıntılar haberimizde.

Finans 04.01.2022 - 16:41 04.01.2022 - 16:41 Büşra Uluşen

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) emekliler için oluşturduğu yeni promosyon kampanyasını duyurdu. Emekli maaşını TEB'e taşıyan vatandaşlar, emekli maaşını 36 ay boyunca TEB'den alma sözü vererek ve bu süre zarfında en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verenler, aylık 2 bin 750 liraya varan promosyondan faydalanacak. 

TEB'DEN EMEKLİLERE 2 BİN 750 LİRA PROMOSYON

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), emekli vatandaşlara özel yepyeni bir kampanya sundu. Banka, maaşını 36 ay boyunca TEB'den alma sözü veren herkese 2 bin 750 lira promosyon ödemesi yapacak. 

YANINDA EMEKLİ GETİR 250 LİRAYI KAP!

Banka, emekli promosyonu dışında emekli bir yakınını TEB'e davet eden ve maaşını TEB'e taşıyan her bir emekli maaş müşterisi için davet eden müşterisine 250 TL ödeme yapacak. Bu tutar davet ile emekli maaşını TEB'e taşıyan herkese ödenecek. Yakınını TEB'e davet eden müşteriler toplamda 2 bin 500 TL'ye varan ödül kazanabilecek. 

teb emekli promosyon

TEB'DE EMEKLİYE ÖZEL BİRÇOK AYRICALIK VAR

TEB, emekli müşterileri için özel bir müşteri hattı açarak buradan hizmet vermektedir. Banka, emeklilerin bu hattan ve Bireysel İnternet Şube ile CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden yapacaklar EFT/FAST ve havale işlemleri için ücret almayacak. 

Bankanın sunmuş olduğu Marifetli Hesap ile ihtiyaç kredisi, günlük nakit çekim imkanı gibi ayrıcalıklar sunulurken yüksek faiz ve ATM'lerden yüksekçekim limiti gibi özellikler de bulunuyor. 

Kampanyadan yararlanan emekliler  2 bin 750 TL'lik promosyon ile 250'şer Liralık davet ödülünü kazanabilecekler.

Kampanyaya katılmak için en yakın TEB şubesini ziyaret edebilir ya da mobil veya internet şube üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@