Emekli Maaşını Taşıyana Şeker Gibi Kredi! Çifte Bayram Ettirecek Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ekonomik olarak zorlu günler geçiren emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası Şekerbank tarafından düzenlendi. Kredi çekmek isteyen emekliler dikkat, işte yeni kredi kampanyası!

Emekli Maaşını Taşıyana Şeker Gibi Kredi! Çifte Bayram Ettirecek Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyaları yakından takip edilirken bu kampanyalardan birine de Şekerbank imza attı. En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Şekerbank, emekli kredisi paketinde yeni oranlarını duyurdu.

Nakit paraya ihtiyacı olan emeklilere özel olarak başlatılan kredi kampanyasında Şekerbank, maaşını kendi şubesinden alan emeklilere özel ihtiyaç kredisi oranı uygulayacağını duyurdu. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerin tek yapmaları gereken emekli maaşı için taşıma başvurusunda bulunmak ve emekli maaşını Şekerbank üzerinden almaya söz vermek!

ŞEKERBANK EMEKLİ MAAŞ MÜŞTERİSİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Şekerbank'ta emekli maaş taşıma kampanyası düzenledi ve emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası açıkladı. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler ilk olarak maaşlarını bu bankadan almıyorlarsa emekli maaşı taşıma başvurusunda bulunacaklar. Emekli maaşını bu bankaya taşıdıktan sonra ise 100 bin liraya kadar kredi başvurusu yapılabilecek.

şekerbank emekli kredi paketi

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası paketinde maksimum kredi tutarı 100 bin TL olarak belirlenirken kredi vadesi ise çekilecek olan tutara göre belirlenecek. BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme nedeniyle ihtiyaç kredisinde 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilirken bu rakamı aşan kredi paketlerinde ise vade 24 ay ile sınırlandırılıyor. Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,50 olarak uygulanırken kredi tahsis ücreti olarak da adlandırılan ihtiyaç kredisi dosya masrafı çekilen kredi tutarının binde 5'i olarak ilan edildi.

şeker kredi hesaplama

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU: EMEKLİLERE 10.000 TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Emeklilere özel olarak düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere 100 bin liraya kadar nakit para desteği açıklanırken 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 458 TL olarak ilan edildi. 10 bin liralık kredi paketinde vadenin 24 ay olarak tercih edilmesi durumunda ise aylık taksit tutarı 590 TL olarak gerçekleşecek. 12 ay vadeli 10 bin TL kredi paketinde ise aylık taksit tutarı 1.004 TL olarak gerçekleşecek. Bu rakamları onaylayan emekli maaş müşterileri aynı gün içerisinde kredi çekebilecek.

Haber Kaynağı: Emlak365.com