Emekliler Yapı Kredi Bankası'na Koşun! Geri Ödemesiz, Karşılıksız Para Müjdesi!

Yapı Kredi düzenlediği yeni bir kampanya ile emeklilerin yüzünü güldürecek. Anında geri ödemesiz 1750 lira ödeme yapılacak. İşte şartlar!

Finans 16.09.2021 - 09:02 16.09.2021 - 09:35 Elif İşçi

Bankalar emeklilerin yüzünü güldürmek için adeta sıraya girdiler. Emekli vatandaşlar için geri ödemesiz para verileceğini açıklayan Yapı Kredi Bankası şimdiden pek çok emeklinin yüzünü güldürmüş durumda.

Bankalar için emekli portföylerini geliştirmek çok önemli olduğu için emekli vatandaşlara hitap eden çeşitli kampanyalar ve uygulamalar üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. Bu sefer emekli maaşını banka üzerinden alacak olan vatandaşlar için 1750 liraya varan ödeme müjdesi verildi.

EMEKLİ MAAŞINI YAPI KREDİ BANKASINA TAŞIYANA MÜJDE!

Yapı Kredi Bankası emeklileri kendi bünyesinde toplamak istediği için diğer bankalarla ciddi bir yarış içerisine girdi. Yapılacak promosyon ödemeleri ile birlikte pek çok emeklinin gönlünü fethetmeyi düşünüyor. Yapı Kredi Bankası emekliler için 1750 liraya varan promosyon ödemesi yapacağını açıkladı.

KİMLER KARŞILIKSIZ ÖDEME ALABİLECEK?

yapı-kredi-bankası-1

Yapı Kredi Bankası çalışmanın detaylarını paylaştı. Hazırlamış olduğu Emekli Referans kampanyası ile birlikte diğer emekli arkadaşlarına da referans olabilecekler. Kampanyanı 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam etmesi bekleniyor.

SGK’lı bir emekliye referans olarak bankaya durumu bildirerek katılım gerçekleştirilebilecek. Referans olduktan sonra banka tarafından müşterilere bir numara gönderilmektedir. Bu numarayı 4470 numaralı telefona göndererek kampanyaya katılım süreci tamamen sonlandırılacaktır.

Ancak bu numarayı kampanyaya katıldıktan en geç 5 gün içerisinde SMS yolu ile iletmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde onay süreci olumsuz sonuçlanacaktır. Banka promosyonu ile birlikte emekli referans kampanyası sonucunda banka tarafından emeklilere geri ödemesiz toplam 1750 liraya kadar ödeme yapılacaktır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@