Emeklilere 4.250 TL Bayram Harçlığı! Yapı Kredi Bankası Kampanyayı Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası'nın emekli maaş promosyonu kampanyası ile emekli müşterilere 4.250 TL veriliyor. İşte Yapı Kredi Bankası'nın emekli kampanyasının merak edilenleri...

Emeklilere 4.250 TL Bayram Harçlığı! Yapı Kredi Bankası Kampanyayı Duyurdu!

Türkiye'de emekliler için emekli maaş promosyonları bir ek gelir haline geldi. Neredeyse bir maaş kadar promosyon ödemesi alan emekliler bütçelerine ek kaynak yaratma imkanı bulabiliyorlar. Bankalar emekli müşterilere 3 yıllık bir dönem için maaş promosyonu ödemesi veriyorlar. Emekli maaş promosyonunun ödeme miktarları ise bankadan bankaya değişiyor. Bankalar emekli müşterileri ikna edebilmek için emeklilere sayısız fırsatı aynı anda sunabiliyorlar. Emekli maaş promosyonu kampanyası ile dikkat çeken bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası oldu. Peki Yapı Kredi Bankası'nın emekli maaş promosyonu kampanyasının detayları nelerdir?

YAPI KREDİ BANKASI'NDAN EMEKLİLERE NAKİT ÖDEMELER

Yapı Kredi Bankası'nın emekli müşteriler için hazırladığı kampanya büyük ses getirmeye devam ediyor. Bu kampanya kapsamında emekli müşterilere Yapı Kredi Bankası tarafından 4.250 TL'ye varan nakit ödemeler yapılıyor. Bu imkanı değerlendiren emekliler tek seferlik de olsa 3 yıl için bir ek gelir temin edebiliyorlar. Ekonomik kriz ortamında ise emekli maaş promosyonu emekli vatandaşların imdadına yetişiyor.

Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu ödeme tutarlarını açıkladı. Buna göre emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 2.500 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 3.100 TL ve emekli maaşı 2.500 TL'nin üzerinde olan müşterilere 3.750 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Yapı Kredi Bankası aynı zamanda emekli müşiterilere ek ödeme imkanları da sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası'na iki adet otomatik fatura ödeme talimatı veren emeklilere 100 TL ek nakit ödül veriliyor. Ayrıca Yapı Kredi Bankası'ndan çıkaracakları kredi kartlarından 500 TL harcama yapan emeklilere ek olarak 150 TL daha nakit promosyon veriliyor. Bir emeklinin Yapı Kredi Bankası'dan alabileceği toplam nakit promosyon 4.250 TL'yi bulabiliyor.

Emlak365.com