Emeklilere 750 TL Destek Seferberliği ! Kimliğiyle Şubeye Gidenlere Ödenecek

Emekliler, banka tarafından aranan şartları sağlamaları halinde hem 750 TL’ye varan nakit ödeme avantajından, hem de bankanın sunduğu eşsiz fırsatlardan yararlanabilecek.

Finans 01.11.2021 - 13:22 01.11.2021 - 13:22 Serhat Karaman

Türkiye Finans, yepyeni emekli seferberlik kampanyasını başlattı. Emekliler, banka tarafından aranan şartları sağlamaları halinde hem 750 TL’ye varan nakit ödeme avantajından, hem de bankanın sunduğu eşsiz fırsatlardan yararlanabilecek.

Türkiye Finans, emekli müşterilerine diğer bankalarda görülmemiş fırsatlar sunuyor. Emekliler, hem 500 TL’den 750 TL’ye kadar nakit ödeme alabiliyor, hem de kiralık kasa hizmetinden %50 indirimle yararlanabiliyor. Ayrıca Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan maaş alan emekliler kredi kartına aidat ödemiyor.

Türkiye Finans’ta Emeklilere Avantaj Çok, Masraf Yok

Maaşını Türkiye Finans Katılım Bankası’na taşıyan emekliler, birçok avantajdan ücretsiz olarak yararlanabilecek. Emekli aylığı 1.499 TL’ye kadar olan tüm emekliler 500 TL, aylığı 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlar 625 TL ve bu tutarların üzerinde maaş alanlar 750 TL nakit ödeme alabilecek.

Emeklilere sunulan hizmetler nakit ödeme ile sınırlı değil. Mobil bankacılık ve web bankacılığı üzerinden gerçekleştirilen havale, EFT ve fatura ödemeleri için de ücret talep edilmiyor. Türkiye Finans’ın Happy Zero kredi kartını kullanarak aidat derdinden de tamamen kurtulacaksınız. Tüm bunlara ek olarak bankadan kiralık kasa hizmeti almak isterseniz %50 indirim hakkınız olacak. Birçok banka emekli maaş müşterilerine yalnızca tek seferlik nakit ödeme yaparken Türkiye Finans’ta emekliler için sunulan avantajların çok daha kapsamlı olduğunu görüyoruz.

Türkiye Finans tarafından sunulan bu eşsiz fırsatı değerlendirirken yakınlarınızı da avantajlardan haberdar etmek isterseniz bankaya kazandıracağınız 2 emekli yakınınızın maaşını Türkiye Finans’a taşımasının akabinde 100 TL ödül kazanacaksınız.

TFK, emekli maaş müşterilerine her dönem çeşitli kampanyalarla destek olmaya devam ediyor. Kredi ihtiyacınız olduğunda şubenize giderek ya da online başvuru araçlarını kullanarak hemen başvuru yapabiliyor, alacağınız onay sonrasında kredi tutarının hesabınıza aktarımını sağlayabiliyorsunuz.

Maaşınızı Türkiye Finans’a Taşıyın Eşsiz Fırsatlardan Anında Yararlanın

Emekli aylığınızı Türkiye Finans’a nasıl taşıyacağınız konusunda bilgi sahibi değilseniz endişelenmenize hiç gerek yok. Yalnızca güncel kimlik belgenizi yanınıza alarak en yakın şubeye gidebilir, emekli aylığının taşınması için ücretsiz desteğinizi şube yetkililerinden alabilirsiniz. E-devlet üzerinden gerçekleştirilebilen emekli maaşı taşıma hizmetinden faydalanarak da maaşınızı hemen Türkiye Finans Katılım Bankası’na taşıyabilirsiniz.

Emeklilik başvurunuzu yeni yaptıysanız Emekli Sandığı için kuruma vereceğiniz başvuru dilekçesinde banka tercihi olarak Türkiye Finans’ı seçebilirsiniz. Bağ-Kur ve SSK’dan emekli olanlar da başvurularını e-devlet üzerinden ya da bağlı bulundukları müdürlükten yaparken banka olarak Türkiye Finans Katılım Bankası’nı tercih edebiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@