Emeklilere Anında 3.000 TL Karşılıksız Nakit Ödül! Garanti BBVA'dan Kampanya Duyurusu Yapıldı!

Garanti BBVA emekli müşterilerine 3.000 TL nakit ödül veriyor. Garanti BBVA emekli kampanyası nedir, nasıl yararlanılır, nakit ödül nasıl alınır? 

Finans 02.11.2021 - 19:23 02.11.2021 - 19:23 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar arasında emekli müşteriler ciddi bir potansiyel haline geldi. Emekli müşterileri kendileri ile çakışmaya ikna etmek için bankalar tarafından çok sayıda kampanya düzenleniyor. Son günlerin dikkat çeken emekli kampanyasını Garanti BBVA duyurdu. Garanti BBVA'nın şartlarını yerine getiren emeklilere 3.000 TL nakit ödül ödemesi yapılıyor.

GARANTİ BBVA EMEKLİ KAMPANYASI

Garanti BBVA tarafından emekli kampanyasına ilişkin açıklama yapıldı. Kampanya açıklamasına göre maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan ve emekli yakınlarını Garanti BBVA'ya davet eden emekli müşterilere 3.000 TL nakit ödül veriliyor. Bu ödülü alabilmek için ise emekli müşterilerin emekli maaşlarını Garanti BBVA'ya taşımaları ve emekli yakınlarını Garanti BBVA ile çalışmak için davet etmeleri yeterli oluyor. 

GARANTİ BBVA EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR?

Garanti BBVA tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını Garanti BBVA'dan almayı taahhüt eden müşteriler emekli maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar. Bankadan verilen bilgilere göre emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olanlara 1.250 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlar 1.500 TL ve 2.500 TL'nin üzerinde olanlar da 1.750 TL emekli maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar. 

EMEKLİ YAKINLARINI DAVET EDENLERE NAKİT ÖDÜL 

Garanti BBVA emekli kampanyasına göre maaşlarını Garanti BBVA'ya taşımak için emekli yakınlarını davet eden müşterilere her bir davet için 250 TL nakit ödül veriliyor. Bu kapsamda 5 yakınını Garanti BBVA'ya davet eden emekli müşterilere 1.250 TL nakit ödül veriliyor. Bu nakit ödülün herhangi bir şekilde karşılığı olmuyor. Müşterilere verilen bu ödüller geri istenmiyor. 

Emekli maaş promosyonu olarak 1.750 TL alan müşteriler 1.250 TL de nakit ödül aldıklarında toplamda 3.000 TL ödeme alabiliyorlar. Müşteriler bu şartları yerine getirerek hemen 3.000 TL ödemeyi Garanti BBVA'dan karşılıksız olarak alabiliyorlar.

GARANTİ BBVA'DAN EMEKLİLERE ÖZEL FIRSATLAR 

Garanti BBVA'nın emekli müşterilere sunduğu bazı özel fırsatlar da bulunuyor. Banka tarafından verilen bilgilere göre emekli müşterilere Garanti BBVA paramatiklerde özel menü uygulaması yapılıyor. Emekli müşteriler tek tuş kullanarak tüm paralarını kuruşu kuruşuna çekebiliyorlar. Ayrıca emekli müşteriler özel faiz oranları ile ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri kullanabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@