Emeklilere Bir Müjde de Denizbank'tan Geldi! Başvuran Tüm Emeklilere 1.000 TL Nakit Hediye

Denizbank emekli maaş promosyonu 2021 kampanyası güncellendi. Yıl sonuna yaklaşılırken en yüksek emekli promosyonu veren banka hangisi, Denizbank maaş promosyonu kaç TL?

Finans 18.11.2021 - 15:13 18.11.2021 - 15:13 Gülcan Özer

Denizbank, emekli müşterileri için düzenlediği kampanyanın son başvuru tarihi olan 31 Kasım’ı güncelledi. Buna göre başvuran emeklilerin 1.000 TL alabileceği promosyon kampanyası, 2021 yılının sonuna kadar devam edecek. Başvurular Denizbank şubelerinden, Denizbank mobil uygulamasından ve e-devlet aracılığı ile yapılabilmekte.

Emekli maaş müşterileri, maaş aldıkları bankayı değiştirip maaşlarını Denizbank’a transfer ederek bu hizmetten yararlanabiliyor. Bunun için yapılması gerekenler son derece basit. E-devlet sistemine giriş yapıp emekli maaşı banka değişikliği alt menüsünü kullanarak maaşınızı Denizbank’ın istediğiniz şubesine taşıyabilirsiniz. Bu işlemle beraber Denizbank’ta aktif bir hesabınız olması gerekiyor. Dilerseniz hesap açılışının ardından Denizbank mobil uygulaması üzerinden de maaşınızı kolayca taşıyabilirsiniz.

Maaşınızı Denizbank’a Taşıyın, Promosyonunuz Hesabınıza Geçsin

Emekli maaşını Denizbank’a taşıyanlar, taşıma işleminin tamamlanması ile beraber nakit promosyon başvurusunda bulunabiliyor. Bunun için 0850 222 0 800 numaralı Denizbank iletişim merkezini aramanız ve talebinizi iletmeniz yeterli. Müşteri hizmetleri yetkilisine ulaştıktan sonra maaşınızı Denizbank’a taşıdığınızı ve promosyon hakkınızı kullanmak istediğinizi bildirmeniz halinde 3 yıllık sözünüze istinaden promosyon hakkından faydalanabiliyorsunuz.

1.499 TL ve altında maaş alan emeklilere 675,00 TL, 1.500 TL ve 2.499 TL arasında maaşı olanlara 850,00 TL ve maaş tutarı bu rakamları aşanlara da 1.000 TL nakit ödeme yapılmakta. Daha önce Denizbank’tan emekli maaşı alıp 3 yıllık süresini dolduranlar da bu avantajlı kampanyadan yararlanabiliyor. 0850 222 0 800 numaralı iletişim merkezini arayarak talepte bulunanlar, verecekleri yeni 3 yıllık taahhütle beraber promosyon almaya hak kazanıyor.

Bazı bankalar, daha yüksek tutarda promosyon ödemesi yapsa da bu promosyonların daha çok kredi kartı puanı ile sunulduğunu ya da belirli şartlarla sağlandığını görüyoruz. Denizbank, diğer bankalar gibi 3 yıllık taahhüt istemekle beraber ek bir şart aramıyor. Maaşınızı 3 yıl boyunca Denizbank’tan alacağınıza dair bir onay vererek nakit promosyon ödemesi alabiliyorsunuz.

Maaşınız taşındıktan ve ilk maaşınız yattıktan sonra promosyon ödemeniz hesabınıza nakit olarak yapılıyor. 18 yaşından küçük olup ailesinden kalan emekli maaşını alanlar da aylıklarını Denizbank’a taşıyarak aynı kampanyadan yararlanabiliyor. Velayeti bulunmayan 18 yaş altı gençler promosyon ödemesini kendi hesaplarına aldırabilirken velayet altındakiler ise anne ve babaları aracılığı ile bu haklarından yararlanabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@