Emeklilere Destek Kredisi! Garanti BBVA, Halk Bankası, Şekerbank, Denizbank, Ziraat Bankası Emekliye Kredi Limiti

Emekliye ihtiyaç kredisi veren bankalar yeni kampanyalarını açıkladı. Emekliye faizsiz kredi veren bankalar var mı, emekliye kredi kampanyaları, ne kadar ihtiyaç kredisi veriyor?

Finans 18.02.2022 - 20:35 18.02.2022 - 20:42 Gülcan Özer

Emekli maaşı ile geçinmek her geçen gün biraz daha zor hale gelirken emeklilerin ay sonunu getirmek için en çok tercih ettikleri yöntemlerin başında kredi çekmek geliyor. Özellikle de maaş promosyonu kampanyaları ile bankalardan yeni atak gelirken müşteri çekmek isteyen bankalar maaşını taşıyan emeklilere düşük faizli kredi desteği veriyor. 

Pek çok banka emekli maaşını taşıyan müşterilerine daha düşük faizli kredi desteği verirken bu kampanyalar nakit para ihtiyacı olan emeklilere fırsat sunuyor. En uygun emekli kredisi hangi bankada, emeklilere kredi veren bankalar hangileri?

GARANTİ BANKASI EMEKLİ KREDİSİ ŞUBAT 2022!

Emeklilere özel kredi kampanyası düzenleyen bankalar arasında yer alan Garanti Bankası yüzde 1.99 faiz oranı ile kredi fırsatı sundu. Düzenlenen kampanya kapsamında 12 ay vadeli kredi desteği sağlamak isteyen kişilere yüzde 1.99 faiz oranı ile kredi verirken 36 ay vadeli kredi paketinde ise yüzde 2,19 oranı ile kredi veriyor. 

garanti bbva emekli kredisi-1

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE FAİZSİZ KREDİ VERİYOR MU?

Hayır ne yazık ki Ziraat Bankası faizsiz kredi vermiyor. Emeklilere düşük faizli kredi desteği veriyor. En uygun kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası yüzde 1.55 faiz oranı ile nakit para desteği sağlıyor. 

ziraat emekli kredisi

36 ay vadeli 10 bin TL kredi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 383,56 TL olarak gerçekleşecek. 

şekerbank emekli kredisi

ŞEKERBANK EMEKLİ KREDİSİ! EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI KAÇ?

Nakit para ihtiyacı olan emeklilere özel kredi desteği veren Şekerbank emeklilere ihtiyaç kredisi paketinde aylık yüzde 2,50 faiz oranı ile borç para veriyor. 100 bin liraya kadar kredi desteği veren Şekerbank 36 aya kadar vadeli kredi desteği sağlıyor. 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde bu bankada aylık taksit tutarı 458 TL olarak gerçekleşiyor. 

emekli kredisi denizbank

DENİZBANK EMEKLİ KREDİSİ! EMEKLİ MAAŞINI DENİZBANK'TAN ALANLAR İÇİN EMEKLİ KREDİSİ HESAPLAMA ŞUBAT 2022 KAÇ TL TAKSİT ÖDENİYOR?

Denizbank emekli kredisi için yüzde 2,60 oranı ile kredi verirken 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit ödeme tutarı 466,28 TL olarak gerçekleşecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@