Emeklilere Geri Ödemesiz 750 TL Nakit Müjdesi! Başvurular Başladı, Son Gün 31 Aralık

Burgan Bank, aldığı son dakika kararıyla emeklilere promosyon ödeme süresini uzattı. Burgan Bank tarafından nakit ödeme şeklinde verilen bu hizmet, 31 Aralık tarihine kadar sürecek.

Finans 24.11.2021 - 09:42 24.11.2021 - 09:43 Serhat Karaman

Emeklilere Geri Ödemesiz 750 TL Nakit Müjdesi Burgan Bank'tan Geldi! Başvurular Başladı, Son Gün 31 Aralık!

Emekliler, emekli maaşlarını Burgan Bank’a taşıyarak, ilk defa emekli maaşı alacaklar da maaş bankası olarak Burgan Bank’ı tercih ederek bu özel fırsattan yararlanabilecek. Detayların devamı için haberimizi okumaya devam edin.

Emekli ikramiyesi, emekliler için önemli gelir kaynaklarından biri. Hâlihazırda aylıkları yetersiz olan emekliler, bankaların verdiği promosyonlar sayesinde ek gelir elde edebiliyor. Bankalar, 3 yıllık anlaşmaya göre müşterilerine nakit ödeme yaparken şartların sağlanması halinde bu ödemeleri geri almıyor. Burgan Bank da emeklilerin yoğun olarak tercih ettiği bankalardan biri olarak göze çarpmakta. Maaş tutarına göre promosyon ödemesi yapan banka, emekli maaş tutarına göre 750 TL’ye kadar geri ödemesiz nakit ödeme yapmakta.

Maaşını Burgan Bank’a Taşıyana Geri Ödemesiz Nakit Fırsatı

Aylık maaşı 1.500 TL’nin altında olan emeklilere 500 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 625 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaşı olanlara ise 750 TL ödeme yapılmakta. Birden fazla maaş alan müşterilerin hesaplamaları ise toplam maaş üzerinden tek bir promosyon alacak şekilde gerçekleştirilmekte.

Emeklilere Geri Ödemesiz 750 TL Nakit Müjdesi

Burgan Bank, emekli maaşının 3 yıllık süre ile kendi nezdinde tutulması dışında ek bir şart aramıyor. Maaşınızı Burgan Bank’a taşımak için size en yakın şubeye gidebilir, güncel kimliğinizi Burgan Bank personeline ibraz ederek işlemlerinizi vakit kaybetmeden başlatabilirsiniz. Ayrıca e-devlet üzerinden banka değişikliği talebinizi ileterek de aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

3 yıllık anlaşma gereği ödenen tutarlar, taahhüdün bozulması halinde kalan gün üzerinden geri alınacaktır. Anlaşmanız bittiyse bankanın iletişim merkezini (0850 222 29 10) arayarak yeni bir anlaşma yapabilir, maaş tutarınıza göre promosyon talebinde bulunabilirsiniz.

Burgan Bank, SGK sağlık ödemeleri için de özel hizmet sunmakta. Sağlık ödemelerinizi Burgan Bank’ta bulunan hesabınıza aktarmak istiyorsanız ilgili kuruma yazılı başvuruda bulunarak ödemelerin Burgan Bank hesabınıza aktarımını talep edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@