Emeklilere Halkbank'tan 5000 lira yaz kredisi! Düşük faiz, en uygun taksit fırsatıyla

Halkbank emekli müşterilerine yaz kredisi vereceğini ilan etti. Banka duyurusunda hemen başvuru yöntemiyle sağlanacak olan kredi için 5 ayrı kolay ödeme planı sunduğunu da açıkladı.

Finans 07.06.2022 - 09:45 07.06.2022 - 09:45 Mustafa Karagöz

Halkbank ve diğer kamu bankaları maaş müşterisi olan herkese kredi kolaylığı sağlamaya devam ediyor. Haziran ayının ilk günlerinde en düşük faiz oranııyla kredi ihtiyaçlarını karşılayan Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası maaş müşterileri dışında özel sektör çalışanları, memur ve emekliler için ayrı ayrı kredi paketi sunuyorlar. Bu kredi paketleri arasında Halkbank'ın emekliler için geçerli olan mini kredi kampanyası da yer alıyor.

Mini kredi kampanyasının ne olduğunu, hangi özellikler ile kullanılabileceğini ve geri ödemelerin nasıl olacağına ilişkin Halkbank resmi sitesinden "Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için aylık %1,58 faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 36 ay vadeli kredimizdir." açıklamasında bulundu.

Hızlı kredinin en önemli özelliklerinden birisi de online kanallar üzerinden başvuru yapılması şubeye gidilmeden kredinin hesaba geçmesi müşterinin de ister hesabından isterse de ATM'den kredisini kullanabilmesi. 

1.58 FAİZLİ - 36 AY VADELİ - 5000 LİRA LİMİTLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İhtiyaç kredisi kullanacak olanlar için en düşük faiz oranı bu dönemde yüzde 1.55 ile kamu bankalarında bulunuyor. Bu kampanyanın dışında ise Halkbank'ın hızlı kredi paketi 1.58 ile listenin ikinci sırasında yer alıyor. Daha sonra kamu bankalarının memur, asgari ücretli, diğer çalışan ve emekliler için sağladığı yüzde 1.69, yüzde 1.71 faiz oranlı kampanyalar bulunuyor. Özel bankalarda en düşük faiz oranı ise düşük limitli kredilerde 2.05 bandında. Bu oran bazı bankalarda 3.00 seviyesini çok aştı. 

HALKBANK'TAN 5.000 LİRA MİNİ KREDİ

Mini Kredi Çekecekler için

* Faiz oranı aylık yüzde 1.58 olarak uygulanacak. 

* İhtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı yüzde 25 bandında bulunuyor. 

* Geri ödemelerde 36 ay - 3 yıl vade seçilebilir. 

* Hızlı kredi için limit 5.000 TL'dir. 

5 Farklı Kolay Ödeme Seçeneği

Halkbank 5 farklı kolay ödeme seçeneği ile müşterilerinin borçlarının daha rahat ödemesini sağlıyor. Ödemeler hakkında Halkbank "Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz." açıklamasında bulundu. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ İÇİN

ATM'den, şubelerden, mobil uygulamadan, SMS ile, Halkbank internet bankacılığından 5.000 TL limitli, 1.58 faizli, 36 ay vadeli emekli mini kredi paketi kullanılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@