Emeklilere Karşılıksız Binlerce Lira Ödeniyor! Garanti BBVA'dan Emeklilere İçin Sürpriz Kampanya!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile ses getiren Garanti BBVA emeklilere para dağıtmaya devam ediyor. Garanti BBVA emeklilere ne kadar karşılıksız nakit para veriyor?

Finans 20.04.2022 - 20:09 20.04.2022 - 20:09 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de emekliler için çok sıkıntılı bir süreçten geçiliyor. Maaşları asgari ücretin altında kalan çok sayıda emekli umutlarını bayram ikramiyelerine bağlamışlardı. Ancak bayram ikramiyelerine zam yapılmayacağının kesinleşmesinin ardından bir çıkış yolu aranmaya başlandı. Emeklilere sürprizi ise Garanti BBVA yaptı. Garanti BBVA tarafından düzenlenen emekli kampanyası ile emekli müşterilere karşılıksız binlerce lira ödeme yapılıyor. Peki Garanti BBVA hangi şartlarda emeklilere nakit ödeme yapıyor? 

GARANTİ BBVA EMEKLİ KAMPANYASI

Maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıyan emeklilere bankanın özel bir sürprizi var. Maaş taşıma işlemini gerçekleştirip 3 yıl maaşını bir başka bankaya taşımayacaklarına dair söz veren emekliler garanti BBVA'dan emekli maaş promosyonu alma hakkı elde ediyorlar. Bu kapsamda emeklilere farklı miktarlarda maaş promosyonu ödemeleri yapılıyor. 

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamaya göre müşterilere ödenecek emekli maaş promosyonlarının miktarı maaş tutarlarına göre değişiyor. Bu kapsamda emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan müşterilere 1.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 2.300 TL ve emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere de 2.750 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Bu ödemeler karşılıksız olurken 3 yıl boyunca maaşını Garanti BBVA'dan almak yetiyor

Garanti BBVA'nın emekli müşterilere sağladığı imkanlar maaş promosyonu ile sınırlı kalmıyor. Bu kapsamda emeklilere karşılıksız ek ödemeler de yapılıyor. Ancak bunun için bazı koşulların yerine getirilmesi gerekiyor. Emekli müşteriler tanıdıkları emeklilerin maaşlarının Garanti BBVA'ya taşınmasına aracılık ederek de karşılıksız nakit ödeme hakkı elde edebiliyorlar. Bu kapsamda müşteriler her getirdikleri emekli tanıdıkları için 250 TL nakit ödeme kazanıyorlar. Bu şekilde 10 kişiye kadar emekli yakınına müşteriler referans olabiliyorlar ve 10 kişi için 2.500 TL nakit ödeme alıyorlar. 10 kişinin üzerine ise herhangi bir ödeme yapılmıyor. Bu şekilde maaş promosyonu ile beraber emekliler 5.250 TL karşılıksız nakit ödeme alabiliyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@