Emeklilere Karşılıksız Hemen 1.750 TL Nakit Ödeme! Başvuranlara İNG Bank'tan Maaş Promosyonu!

İNG Bank tarafından emekli müşterilere ek koşulsuz 1.750 TL nakit ödeme ve düşük faizli ihtiyaç kredisi veriliyor. İNG Bank emekli kampanyasının detayları nelerdir?

Emeklilere Karşılıksız Hemen 1.750 TL Nakit Ödeme! Başvuranlara İNG Bank'tan Maaş Promosyonu!

Türkiye'de bankalar arasından daha fazla emekli müşteriye sahip olma alanında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabetten en çok kazançlı çıkanlar ise emekli vatandaşlar oluyor. Emekli vatandaşlar kendilerine sağlanan imkanları değerlendirerek karşılıksız nakit ödeme ve düşük faizli faizli ihtiyaç kredisi fırsatını elde edebiliyorlar.

EMEKLİLERE HEMEN KARŞILIKSIZ NAKİT ÖDEME YAPILIYOR!

Emekli müşterilere özel bir kampanya açıklayan bankalar arasında İNG Bank da yer alıyor. İNG Bank tarafından emekli maaş müşterilerini bankaya çekebilmek amacıyla çok cazip bir kampanya başlattı. Buna göre emekli maaşlarını İNG Bank'a taşıyan emekli müşterilere maaş promosyonu olarak 1.750 TL'ye kadar nakit ödeme yapılıyor. Peki hangi emekliler İNG Bank'tan ne kadar promosyon ödemesi alabilirler.

HANGİ EMEKLİYE NE KADAR MAAŞ PROMOSYONU VERİLİYOR?

Emekliler için uygulamaya sokulan kampanya kapsamında müşteriler çok önemli imkandan yararlanabiliyorlar. Bu kapsamda emekli müşteriler belirli tutarlarda maaş promosyonu alabilmekteler. Buna göre emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.200 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olasn emeklilere 1.500 TL ve emekli maaşları 2.500 TL'den fazla olan emeklilere 1.750 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

TEK ŞART 3 YIL MAAŞINI İNG BANK'TAN ALMAK!

Emekli müşteriler İNG bank'tan maaş promosyonu alabilmek için tek şartı yerine getirmeleri gerekiyor. Müşteriler emekli maaşlarını İNG Bank'a taşımalılar ve 3 yıl bir başka bankaya maaşlarını transfer etmeyeceklerine dair taahhüt vermeliler. Bunu sağlayan müşteriler İNG Bank'tan promosyon ödemelerini çok kısa bir süre içerisinde alabiliyorlar.

İNG BANK'TAN EMEKLİLERE DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İNG Bank tarafından emekli müşterilere çok farklı imkanlar da veriliyor. Bu kapsamda müşteriler talep ederlerse düşük faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Emeklilere İNG Bank tarafından aylık yüzde 1,55 faizle ihtiyaç kredisi verilebiliyor.

İNG BANK MÜŞTERİSİ EMEKLİLER İŞ BANKASI VE AKBANK ATM'LERİNDEN ÜCRETSİZ YARARLANALABİLİYORLAR

Emekli müşteriler maaşlarını ING Bank'a taşıyarak çok geniş bir imkana da sahip oluyorlar. İş Bankası ve Akbank'ın ATM'lerinden ücresiz olarak yararlanabilen emekli müşteriler sınırsız şekilde Türk lirası işlemlerini ücretsiz olarak bu bankaların ATM'lerinden yapabiliyorlar.

SONRAKİ HABER