Emeklilere Kredi Müjdesi! Faizsiz 5 Bin TL, 0.99 Faizle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Desteği Sağlanacak

ING Bank faizsiz kredi müjdesi geldi, geçim sıkıntısı çeken emeklilere gün doğdu! ING Bank başlatmış olduğu kampanya ile ilk kez müşteri olarak kredi çekenlere sıfır faizli kredi verecek!

Finans 02.03.2022 - 09:13 02.03.2022 - 09:13 Gülcan Özer

Pandeminin yarattığı ekonomik depremden en çok etkilenen emekliler olmuştu. Hem zorunlu kısıtlama yasaklarına takılarak gelir kaybeden hem de yükselen enflasyon nedeni ile çifte darbe yiyen emekliler ay sonunu getirmekte zorlanmaya başlanmıştı.

 Kış döneminde gelen zamların etkisi ile elektrik ve doğalgaz faturaları da katlanırken bütçesini denkleştirmekte zorlanan emeklilere faizsiz kredi desteği müjdesi geldi. ING Bank tarafından başlatılan kampanya kapsamında kredi çekmek isteyen emeklilere sıfır faizli 5 bin TL ve 0.99 faizle 10 bin TL kredi kullanma imkanı sunuldu. 

ING BANK FAİZSİZ KREDİ NEDİR, EMEKLİLERE SIFIR FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Emekliye kredi fırsatı sunan bankalar arasına ING Bank'ta katıldı. ING Bank tarafından başlatılan kredi kampanyası ile ING mobil şube üzerinden ING Bank müşterisi olan ve bu banka üzerinden ilk kez kredi çekecek olan kişilere 5 bin liraya kadar sıfır faizli kredi veriliyor. Daha yüksek tutarlı nakit paraya ihtiyacı olan kişiler için ise ING Bank bu sefer ikinci kredi paketini devreye sokuyor ve 0.99 faiz oranı ile 10 bin liraya kadar kredi veriyor. 

ing bank faizsiz kredi kampanyası

ING Bank faizsiz kredi paketinde kredi limiti 5 bin TL olarak sınırlandırılırken kredi vadesi ise 6 aya kadar seçilebiliyor. 0.99 faiz oranı ile 10.000 TL kredi çekmek isteyen kişilere ise 12 ay vadeli ödeme seçeneği sunuluyor. Kredi paketi sadece başvuru yapacak ilk 5 bin kişi ile sınırlandırılıyor. Bu nedenle acil nakit para ihtiyacı olan kişilerin biran önce başvuru yapması ve kredi başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. 

ıng bank kredi hesaplama tablosu

ING BANK FAİZSİZ KREDİ HESAPLAMA TABLOSU 2022! SIFIR FAİZLİ VE 0.99 İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL OLACAK?

Düzenlenen kampanya emeklilerin de başvurularına açık bulunurken kredi başvurusu onaylanan emekliler: 

5 bin TL faizsiz kredi çekmeleri durumunda 6 ay vadeli kredi paketinde aylık 833 TL taksitle, 

10 bin TL 0.99 faizle kredi çekmeleri durumunda 12 ay vadeli kredi paketinde aylık 899 TL taksitle, 

15 bin TL 1.59 faizle kredi çekmeleri durumunda 12 ay vadeli kredi paketinde aylık 1.410 TL taksitle ödeme yapma imkanına kavuşacaklar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@