Emeklilere Kurban Bayramı Öncesi 1.250 TL Para! PTT Üzerinden Kimlikle Ödenecek

Kurban Bayramı öncesi emeklilere 1.250 TL nakit para ödemesi! PTT üzerinden kimlikle ödenecek olan parayı almak isteyen kişilere tek başvuru yeterli olacak.

Emeklilere Kurban Bayramı Öncesi 1.250 TL Para! PTT Üzerinden Kimlikle Ödenecek

Emeklilerin nakit para ihtiyaçları her geçen gün katlanarak artmaya devam ederken yaklaşan Kurban Bayramı öncesi bu ihtiyaçlar daha da arttı. Emekliler Kurban Bayramı ikramiyesi ve emekli maaşlarına enflasyon farkı zammı beklerken bir nakit para desteği de PTT Bank üzerinden sunuldu.

Emekli maaşlarını PTT şubeleri üzerinden alan ya da PTT şubeleri üzerinden alma sözü veren emeklilerin yararlanabileceği kampanya kapsamında 80 yaşa kadar olan emeklilere 80 bin liraya kadar nakit para desteği sağlanacağı ilan edildi. Aktif Bank ile PTT Bank arasında imzalanan sözleşme kapsamında başlatılan kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin kimlikle başvuru yapmaları yeterli olacak.

PTT N KOLAY EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

Emeklilerin nakit para ihtiyaçları için kredi desteği sağlayan Aktif Bank PTT N Kolay Emekli Kredisi desteği ile 80 bin liraya kadar nakit para desteği sağlanacağı ilan edildi. Sadece emeklilere özel olarak verilecek olan kredi paketinde alt limit 1.250 TL üst limit ise 80 bin TL olarak belirlendi.

ptt emekli kredi şartları

Müşteri yaşı ve vadesi süresi 83 seneyi geçemeyecek. Örneğin 80 yaşında olan bir emekli en fazla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekebilecek. Daha uzun vadeli kredi çekemeyecek. Kredi tahsis ücreti ise kullanılan kredi tutarının binde beşi olarak tahsil edilecek.

ptt emekli kredisi haziran 2022

PTT EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! PTT'DEN EMEKLİYE ÖZEL KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi paketinde 80 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçları için destek sunan PTT Bank üzerinden başvuru yapmak isteyen emekliler sadece tek kimlikle başvuru yapabilecek. Kimlik belgesi ile PTT şubeleri üzerinden şahsen başvuru yapan emekliler en düşük 1.250 TL nakit para başvurusunda bulunabilecek.

Bu kredi paketinden yararlanan kişiler 12 ay vadeli kredi paketinde aylık 125,49 TL, 24 ay vadeli kredi paketinde aylık 73,71 TL ve 36 ay vadeli kredi paketinde ise aylık 57,15 TL ödeme yaparak borçlarını kapatma imkanı elde edebilecek. 24 ay vadeli 80 bin TL nakit para ihtiyacı için kredi çeken kişilerin aylık ödemeleri ise 4 bin 717 TL olarak gerçekleşecek.

Emeklilere 3.750 + 2.500 TL formülü! 3 yıl beklemeden kimlikle alınabilecek

SGK'dan Aynı Anda 3 Emekli Maaşı Fırsatı! SSK, Bağkur, Emekli Sandığı Maaş Uygulamaları!

PTT Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisini Duyurdu: PTT Emekli Kredisi Başvurusu ve Şartları