Emeklilere Kuveyt Türk’ten 2.000 TL Ödeme Yapılacak! Başvuru Yapan SGK Emeklileri Yararlanabiliyor!

Emeklilere maaşa ek promosyon ödemeleri yapılmaya devam ediyor. Kuveyt Türk’ten 2.000 TL’ye kadar emeklilere ödeme yapılacak! İşte detaylar…

Finans 24.05.2022 - 12:19 24.05.2022 - 12:19

Türkiye’nin önde gelen katılım bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk Katılım Bankası, emekli müşterileri için 2.000 TL’ye varan nakit promosyon desteğine devam ediyor. Emeklilere özel ayrıcalıklı bankacılık hizmetlerinin yanı sıra nakit promosyon ödemeleri sayesinde de birçok SGK emeklisinin cebini rahatlatacak çözüm önerileri de sumaya devam ediyor. Kuveyt Türk emekli maaş ödemelerine ilişkin detaylar belli oldu.

Emekliye 2.000 TL Ödeme Yapılıyor!

Emekli maaş ödemeleri kapsamında SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında yer alan emeklilere tam 2.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapılıyor. Ayrıca emekli maaşını taşıyanlara özel daha birçok ayrıcalıklı bankacılık hizmetinin de ayrıcalıklı bir şekilde sunulması hedefleniyor.

Emekli maaş tutarına göre yapılacak ödemeler kapsamında verilecek promosyon oranları ise kısaca şöyle:

  • 1.500 TL’ye kadar emekli aylığı alanlara 1.750 TL,
  • 1.500 -2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 1.875 TL,
  • 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlar – 2.000 TL ödeme yapılıyor.

Emekli Promosyon Şartları

kuveyt türk-1

Kuveyt Türk Katılım Bankası emekli maaş ödemeleri kapsamında verilecek promosyon ödemeleri kapsamında birçok farklı şart belirlenmiştir. Emekli promosyonu almak için gereken temel şart emekli maaşını 3 yıl boyunca Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan alma şartının karşılanmasıdır. Emekli maaşının taşınmasının ardından en az bir defa banka üzerinden emekli maaşının alınmasının ardından 3 iş günü içinde promosyon ödemleri yapılmaktadır. Emeklilerin dijital kanallar üzerinden emekli maaş taşıma işlemlerini yapmaları mümkündür.

Kuveyt Türk’ten Emeklilere Özel Fırsatlar!

Emekli maaşını Kuveyt Türk Katılım Bankası’na taşıyanlara özel ayrıca birçok avantaj da sunuluyor. Sağlam Kart ile yapılan 100 TL ve üzeri market alışverişlerine 20 TL altın puan kazanma şansı, ortak ATM’lerden ayda 2 defa ücretsiz para çekme ve işlem başına 2.000 TL limit gibi avantajlar sunulmaktadır. Emeklilere özel birçok bankacılık ürün ve hizmetine Kuveyt Türk Katılım Bankası sayesinde ayrıcalıklı bir şekilde yararlanma fırsatı sunuluyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@