Emeklilere Nakit Desteği Açıklaması! Garanti BBVA'dan Özel Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Emekli müşterilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Garanti BBVA, uygun koşullarda nakit desteği veriyor. Peki Garanti BBVA emekli ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

Finans 03.09.2021 - 00:05 03.09.2021 - 00:15 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de emekli vatandaşlar bankaların radarına girmeye devam ediyorlar. Her ay düzenli bir gelire sahip olan emekli müşterilere yönelik çeşitli kampanyalar düzenleyen bankalar bu alanda müşteri protföylerini yükseltmek istiyorlar. Emekli müşteri sayılarını arttırmak isteyen bankalar promosyon kampanyalarının yanında özel kredi kampanyaları da düzenleyerek ikna yollarını sonuna kadar deniyorlar.

GARANTİ BBVA EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI DÜZENLEDİ

Emekli vatandaşlara yönelik özel çalışma yapan bankalardan birisi de Garanti BBVA oldu. Emekli müşteri sayısını arttırmak isteyen Garanti BBVA özel bir ihtiyaç kredisi kampanyasının startını verdi. Emeklilerin nakit ihtiyaçlarını kolay bir şekilde çözüm üreten Garanti BBVA oldukça avantajlı bir kampanyanın altına imza attı. 

KOLAY BAŞVURU İLE EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLİYOR

Emekli kredisinin garanti BBVA'da en önemli avantajlarından birisi banka şubesine dahi gitmeden kredi kullanılabilmesi oluyor. Müşteriler Garanti BBVA mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapacakları ihtiyaç kredisi başvuruları kısa sürede değerlendirmeye sokulup hızlı bir şekilde onaylanıyor. Banka şubesine dahi gitmeden onaylanan krediler müşterilerin vadesiz hesaplarına hemen aktarılıp kullanılabilir hale gelebiliyor. 

GARANTİ BBVA EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Garanti BBVA tarafından verilen bilgilere göre emekli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak finansal destek almak isteyen banka müşterisi emeklilere aylık yüzde 1,69 faiz oranı ile kredi veriliyor. Bu kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 28 olarak açıklandı. Bu imkanlarla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilerin Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmaları gerekiyor.

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU

Garanti BBVA emelklilere özel ihtiyaç kredisinin maliyet tablosu da merak ediliyor. Buna göre emekliler 36 aya kadar vade imkanı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Garanti BBVA bu ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyetini aktarabilmek için örnek bir hesaplama açıkladı. Bu hesaplamada 12 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin tüm maliyet kalemleri kamuoyuna duyuruldu. 

garanti bbva emekli kredisi maliyet tablosu

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamaya göre 12 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 947 TL oluyor. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 11.419 TL olduğu bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@