Emeklilere Yapı Kredi'den Ek Gelir İmkanı! Başvuru Yapanlara 3.000 TL Nakit Ödül Veriliyor!

Emeklilere bankaların verdikleri maaş promosyonlarında büyük bir rekabet yaşanıyor. Maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan emeklilere 3.000 TL'ye varan nakit ödeme yapıldığı bildirildi.

Finans 26.05.2022 - 21:59 26.05.2022 - 21:59 Engin Uzunoğlu

Emekliler yaşadıkları ekonomikl zorluklardan çıkış yolu için tüm seçeneklerini değerlendiriyorlar. Yüksek enflasyondan dolayı maaşları ciddi anlamda eriyen emekliler ek kaynaklara yöneldiler. Emekli bayram ikramiyelerine zam yapılmaması dolayısıyla sıkıntı içerisind ekalan emeklilerin imdadına ise bankalar yetişiyorlar. Bankaların emeklilere sundukları maaş promosyonu imkanları emekli vatandaşlar için bir ek gelir kapısı oluyor. Yapı Kredi Bankası da emekli maaş promosyonu kampanyası ile dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor. 

YAPI KREDİ EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Tüm bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası'nda da emekli müşterilere yönelik maaş promosyonu kampanyası düzenleniyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen emekli müşteriler Yapı Kredi Bankası'ndan çeşitli miktarlarda maaş promosyonu ödemesi alabiliyorlar. 

Yapı Kredi Bankası'ndan emekli müşterilerin maaş promosyonu alabilmeleri için iki ana şart uygulanıyor. Buna göre müşterilerin öncelikle emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na taşımaları gerekiyor. Ardından ise emekli müşteri Yapı Kredi Bankası'na maaşını 3 yıl boyunca bir başka bankaya taşımayacağına dair taahhüt vermesi gerekiyor. Bu işlemleri yapan emekli müşteriler emekli maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar. 

Yapı Kredi Bankası'nın hangi emeklilere ne kadar emekli maaş promosyonu ödemesi yapacağı da belli oldu. Buna göre banka emekli maaş miktarına göre bir tarifelendirme uyguluyor. Emekli maaşları 1.499 TL'ye kadar olanlara 1.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 2.300 TL ve emekli maaşları 2.500 TL ile üzerinde olan emekli müşterilere 2.750 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Şu anda dul ve yetim maaşı alanlar hariç emeklilerin maaşlarının 2.500 TL üzeirnde olduğu düşünülünce emeklilerin büyük çoğunluğu direkt olarak 2.750 TL maaş promosyonu ödemesi alabiliyorlar.

Emekli müşteriler kampanya kapsamında iki yeni fatura ödeme talimatı vererek ek promosyon alma imkanı elde ediyorlar. Bu kapsamda müşterilere maaş miktarlarından bağımsız olarak 100 TL tutarında ödül veriliyor. Yapı Kredi Bankası'ndan kredi kartı alarak 500 TL harcama yapan emeklilere yine ek olarak 150 TL ödül veriliyor. Bu şekilde ek olarak toplamda 250 TL tutarında ödül alınabiliyor. Müşteriler toplamda Yapı Kredi Bankası'ndan 3.000 TL maaş promosyonu alabiliyorlar.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@