Emeklilere Zor Zaman Nakit Desteği İNG Bank'tan! Maaşını Taşıyan 2.750 TL'yi Cebine Koyuyor!

İNG Bank’ın emekli müşterilere sağladığı imkanlar araştırılıyor. İNG Bank emeklilere ne kadar maaş promosyonu veriyor? İNG Bank emekli kampanyasının avantajları nelerdir? 

Finans 14.06.2022 - 20:24 14.06.2022 - 20:24 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de emkli vatandaşlar bankaların radarına girmeyi başardılar. Her ay emekli maaşları banka hesaplarına yatan emekliler bankalar için yüksek potansiyelli müşteriler olarak değerlendiriliyorlar. Emekli müşterileri kendileri ile çalışmaya ikna edebilen bankalar bu müşterilere kullandırdıkları ek ürünlerle ciddi bir kazanç da sağlayabiliyorlar. Bundan dolayı emeklileri ikna edebilmek için bankalar kampanya üzerine kampanya açıklıyorlar. 

EMEKLİLERE NAKİT DESTEĞİ İNG BANK’TAN

Emeklilere nakit desteği imkanı sağlayan emekli kampanyalarından birisinin de altında İNG Bank imzası bulunuyor. İNG Bank tarafından düzenlenen emekli maaş promosyonu kampanyası ile emeklilere nakit desteği imkanı veriliyor. Bu kampanyaya dair esaslar ve uygulamaları İNG Bank açıkladı. Peki İNG Bank emekli müşterilere ne kadar maaş promosyonu ödemesi yapıyor?

İNG Bank’ın açıkladığı kampanya ayrıntılarına göre emekli müşterilere maaş miktarlarına göre emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu kapsamda 1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alan müşterilere 1.850 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında meekli maaşı olan müşterilere 2.300 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaş alan emekli müşterilere ise 2.750 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu ödemeler nakit olarak verilirken müşterilerin şartları sağlamaları ödemeleri almalarına yetiyor.

İNG Bank’ın emekli maaş müşterilerinin maaş promosyonu ödemelerini alabilmeleri için öncelikle maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekiyor. Maaş taşıma işlemi yapıldıktan sonra ise banka ile müşteri arasında bir sözleşme yapılıyor. Bu sözleşme ile emekli müşteri 3 yıl boyunca maaşını bir başka bankaya taşımayacağına dair söz veriyor. Bu işlemlerin ardından yatan ilk emekli maaşının ardından müşteriye hak ettiği emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Öte yandan maaşlarını İNG Bank’a taşıyan emeklilere banka tarafından aylık yüzde 2,49 faizle ihtiyaç kredisi kullanma imkanı da verildiği bildirildi.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@