Emeklilerin Cüzdanlarını Dolduran Kampanya! İNG Bank 4.000 TL Nakit Ödeme Yapıyor!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile ses getiren İNG Bank, emekli müşterilere sağladığı imkanlarla cüzdanları dolduruyor. İşte İNG Bank'ın emekliler için sağladığı avantajlı imkanlar...

Finans 14.04.2022 - 22:11 14.04.2022 - 22:11 Engin Uzunoğlu

Bankaların emeklilere özel olarak hazırladıkları kampanyalar ekonomik kriz ortamında müşterilere önemli imkanlar sağlamaya devam ediyor. İNG Bank'ın emekli kampanyası müşterilere bayram öncesinde adeta bayram hediyesi oluyor. İşte emekli kampanyası ile İNG Bank'ın sağladığı avantajlı imkanlar ve bu imkanları elde etmenin şartları...

İNG BANK EMEKLİ KAMPANYASI

İNG Bank tarafından emeklilere fırsat üzerine fıursat verilmeye devam ediliyor. Müşteriler bu imkanları değerlendirip ciddi bir gelir elde edebiliyorlar. Üstelik bu nakit hediyeleri kazanmak için de zorlu şartları yerine getirmeye gerek yok. İNG Bank'ın emekli kampanyasının en önemli noktasını emekli maaş promosyonu oluşturuyor. Emekli maaş müşterileri İNG Bank'ta önemli fırsatları elde edebiliyorlar. 

İNG bank'a emekli maaşını taşıyan emeklilere banka tarafından maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu ödemeyi alabilmek için müşterilerin maaşlarını taşıdıktan sonra bankaya 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya taşımayacaklarına dair taahhüt vermeleri gerekiyor. Eğer süre dolmadan müşteri maaşını bir başka bankaya taşırsa süre hesaplaması yapılarak kalan maaş promosyonu tutarı müşteriden tahsil ediliyor.

İNG Bank tarafından emekli müşterilere verilen maaş promosyonu miktarları da merak ediliyor. Bu konuda İNG bank, en yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar araısnda bulunuyor. Emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 2.300 TL ve emeklki maaşları 2.500 TL ile üzerinde olan emekli müşterilere 2.750 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

İNG Bank'In emeklilere sağladığı bir diğer imkan da yakınını geritenlere verilen 250 TL'lik nakit hediye oluyor. Bu kapsamda emekli bir yakınının maaşının İNG Bank'a taşınmasına aracılık eden emekliler her getirdiği emekli yakını için 250 TL kazanıyor. Bu şekilde 5 emekli yakınını İNG Bank'a getirebilme hakkına sahip olan emekliler toplamda 1.250 TL nakit hediye kazanıyorlar. Maaş promosyonu ile de birleşince emekliler toplamda 4.000 TL ödemeyi İNG Bank'tan karşılıksız olarak alabiliyorlar. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@