Emeklilerin Hesabına Bu Bankadan Anında 500 TL Tanımlanacak! Ödemeler Devam Ediyor!

Türkiye İş Bankası üzerinde hesabı olan emeklilere özel ödemeler devam ediyor. Bu kişilerin hesaplarında anında 500 TL tanımlanacak! İşte detaylar…

Finans 17.05.2022 - 11:20 17.05.2022 - 11:23

Türkiye İş Bankası, emeklinin yüzünü güldürecek kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Emekli yakınlarına referans olan İş Bankası emekli maaş müşterilerine 500 TL’ye varan MaxiPuan verilmesi hedefleniyor. Pazarama MaxiPuan ile emekli yakınlarına referans olan vatandaşların hesaplarına anında 500 TL değerinde puan tanımlanması hedefleniyor. Ayrıca referans olacakları emekli yakınları ise nakit ödül desteğinden de yararlanabilecek.

SGK Emeklilerine İş Bankası’ndan Cazip Fırsat!

SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında SGK emekli maaşı alanlara özel İş Bankası cazip seçenekler sunmaya devam ediyor. Emekli maaşını taşıyan emeklilerin yanı sıra referans oldukları emekli yakınları için de ayrıcalıklardan yararlanma imkanı kazanacaklar. Emekli maaşını taşıyan emeklilere 2.500 TL’ye kadar nakit promosyon sunuluyor. Emekli maaş müşterilerinin referans olacakları emekli yakınları için ayrıca bu kişilere 500 TL Pazarama MaxiPuan da verileceği duyuruldu.

Kampanya Koşulları Neler?

is-bankasi-emeklilere-odemelere-basladi

Kampanya kapsamında referans kodunu kullanarak emekli maaşını İş Bankası’ndan 3 yıllığına almayı taahhüt eden her bir emekli yakını için 250 TL olmak üzere, toplamda en çok 2 yakını için 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanma şansı sunulacak. Maaş taşıma adımlarının izlenmesinin ardından kampanyaya katılan kişilerin, REFERANS yazıp boşluk bırakarak söz konusu Referans Kodunu da ekleyerek 4402’ye SMS göndermesi yeterlidir. Kampanya kapsamında hem referans olunan hem de referans olan emekli müşterilerin İş Bankası’ndan cazip seçenekler sunuluyor.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

1 Nisan – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak kişiye özel referans kodu alan ve bu kodu paylaşarak tüm SGK emeklisi yakınlarını davet edenlere İş Bankası tarafından hesaplarına anında 500 TL tanımlanması hedefleniyor. 31 Haziran 2022 tarihine kadar emekli yakınlarına referans olan İş Bankası emekli maaş müşterileri için söz konusu kampanya geçerlidir. Kampanyadan sadece emekli maaşını İş Bankası’ndan alan emeklilerin yararlanması ve SGK emekli maaşı alan kişileri davet etmeleri halinde yararlanabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@