Emeklilerin Kurban Bayramı Masrafları Yapı Kredi Bankası'ndan! 6.500 TL Nakit Ödül Alabilirsiniz!

Emeklilere özel imkanlar sağlayan bankalar arasında bulunan Yapı Kredi Bankası, Kurban Bayramı öncesinde adeta para dağıtıyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın emeklilere ödeyeceği paralar...

Emeklilerin Kurban Bayramı Masrafları Yapı Kredi Bankası'ndan! 6.500 TL Nakit Ödül Alabilirsiniz!

Türkiye’de bankalar arasında emekli müşteriler odaklı büyük bir rekabet yaşanıyor. Bankalar en çok emekli müşteriye sahip olan banka olmak için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. 13 milyonu aşan emekli sayısı bankaları bu alanda teşvik ederken bankalar için emekliler oldukça büyük önem kazandılar.

Özel bankalar emekliler için kampanya üstüne kampanya açıklarken bu kampanyalar içerisinde Yapı Kredi Bankası’nın emekli kampanyası dikkat çekiyor. Emekli müşteriler Yapı Kredi Bankası ile çalışmaları halinde binlerce liralık karşılıksız nakit ödeme alabiliyorlar. Özellikle Kurban Bayramı öncesinde emekli müşterilerin tüm bayram giderleri Yapı Kredi Bankası’nın sağladığı imkanlar ile karşılanabiliyor.

BENZERSİZ EMEKLİ KAMPANYASI

Yapı Kredi Bankası’nın emekli kampanyasının merkezinde emekli maaş promosyonu bulunuyor. Emekli müşteriler Yapı Kredi Bankası üzerinden maaşlarını almayı kabul ettiklerinde maaş promosyonu alabiliyorlar. Bu kapsamda emekli maaşı 1.500 TL’ye kadar olan müşterilere 2.500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 3.100 TL ve 2.500 TL’nin üzerinde olan müşterilere 3.750 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Yapı Kredi Bankası’ndan emekli maaş promosyonu alabilmek için emekli müşterinin maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıması gerekiyor. Ardından müşteri emekli maaşını 3 yıl boyunca bir başka bankaya taşımayacağına dair Yapı Kredi Bankası’na taahhüt veriyor. Bu işlemi gerçekleştirenler Yapı Kredi Bankası’na yatacak olan ilk emekli maaşının ardından emekli maaş promosyonunu alabiliyor.

Emekli müşteriler Yapı Kredi Bankası’na iki yeni fatura ödeme talimatı vermesi durumunda ise 100 TL nakit ödül kazanıyor. Ayrıca Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartından 500 TL harcama yapacak olan emeklilere 150 TL nakit promosyon verilecek.

Yapı Kredi Bankası müşterileri emekli yakınlarını da getirerek nakit ödül kazanabiliyorlar. Emekli maaşını taşıyan her bir yakını için Yapı Kredi Bankası müşterilere 250 TL nakit ödül veriyor. Bu şekilde 10 kişi davet edilip 2.500 TL nakit ödül kazanılabiliyor.

Yapı Kredi Bankası’nın emekli kampanyası ile bir emekli müşterinin alabileceği karşılıksız nakit ödeme 6.500 TL oluyor.

Emlak365.com