Emeklinin Hesabına Anında Yatırılacak! SGK Emeklileri İçin Yeni Nakit İkramiye Oranları Belli Oldu!

Türkiye’deki milyonlarca emekli maaşına ek destek aramaya devam ediyor. Bankaların yüksek emekli ikramiye oranları ise merak ediliyor. İşte detaylar…

Finans 24.12.2021 - 15:51 24.12.2021 - 15:51 Serhat Karaman

Tüm SGK emeklilerinin hesabına, başvurusunu yapan herkese 2.500 TL’ye kadar ikramiye ödemesi yapılacağı açıklandı. Bankaların son dönemde emeklilere özel sağladığı destekler kapsamında artırılan oranlar sayesinde, en düşük emekli maaşına bile yüksek oranda nakit promosyonu verilecek. 31 Aralık tarihine kadar başvurusunu yapan herkes bu haktan yararlanabilecek. 

En Yüksek Emekli Promosyonunu Kim Veriyor?

Emekli maaşına ek koşulsuz destek sunan birçok banka, SGK emeklilerinin maaşını taşımaları halinde yüksek oranda nakit promosyon sunmayı hedefliyor. 2 bin 500 TL’ye kadar çıkan promosyon oranları sayesinde emekli vatandaşların cazip oranlarda ikramiye ödülünü almaları mümkün hale getirilmiştir. Promosyon oranlarının yanı sıra ayrıca vatandaşlar birçok günlük bankacılık hizmetlerinden de ücretsiz ve avantajlı bir şekilde yararlanabilecekler.

Emeklilere en yüksek promosyon veren bankalarda arasında Akbank yüksek oranları ile dikkat çekmektedir. Akbank dahil diğer yüksek oranda promosyon sunan bankalar ise kısaca şu şekildedir:

·         Akbank 2.500 TL SGK Emekli Maaş Ödemeleri

·         İş Bankası 2.000 TL Emekli Promosyonu ve SGK Emeklilerine Ayrıcalıklar

·         Yapı Kredi 2.000 TL Emekli Maaş Ödemeleri

·         ING Bank 1.750 TL Emekli Maaş Ödemeleri

Akbank SGK Emekli Maaş Ödemeleri

Akbank emekli promosyon oranları kapsamında, 2.500 TL’ye varan promosyon fırsatı sunuluyor. Ayrıca emeklilerin Akbank’a 3 yıllığına maaşını taşımayı taahhüt etmeleri halinde, maaşları daha yatmadan iki gün önce erken çekme fırsatından da yararlanabilecekler.

emekli-promosyon-1

Akbank SGK emekli maaş promosyonu oranları:

·         1.499 TL’ye Kadar: 1.750 TL

·         1.500 – 2.500 TL Arası Maaş Alanlar: 2.100 TL

·         2.500 TL ve Üzeri: 2.500 TL

İş Bankası Emekli Promosyonu Oranları

İş Bankası emekli promsoyonu oranlarının dışında, emeklilere özel birçok ayrıcalık da sunulmaktadır. 2.000 TL’ye varan promosyon oranları kapsamında, en düşük emekli maaşı için Türkiye İş Bankası, maaşı 1.500 TL’den düşük olanlar için 1.750 TL olmak üzere 2 bin liraya kadar ödeme yapacaktır.

ING Bank Emekli Promosyonu

ING Bank 1.750 TL’ye varan emekli promosyon oranlarının yanında, emekli maaşını taşıyanlara özel yüzde 2,10’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi desteği ve daha birçok ayrıcalıklı bankacılık hizmeti sağlamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@