Emekliye 25 Bin Lira Ödeme Yapılıyor! Kamu Bankası Başvuran Emekli Müşterisinin Nakit İhtiyacına Çözüm Sunuyor!

Emekli maaşını Halkbank’tan alanlara özel 100.000 TL’ye kadar nakit kredi desteği sunuluyor. 25 bin TL’ye kadar olan kredilerde ise cazip faiz oranları uygulanacak! İşte detaylar…

Finans 23.04.2022 - 17:27 23.04.2022 - 17:30 Duygu Dilan Duman

Emeklinin nakit ihtiyacına çözüm üreten önde gelen devlet bankalarından Halkbank, Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ile Ramazan Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olanlara destek oluyor. Tüm nakit ihtiyaçları için emeklilerin aylık düşük faiz oranlarından yararlanarak, uygun taksitlerle kredi kullanması sağlanıyor. Son zamanlarda birçok farklı alanda görülen fahiş fiyatlar sonrasında nakde sıkışan emeklilere gelen bu kredi desteği ise ilgi görmeye devam ediyor.

Halkbank’tan Emekliye Düşük Faizli 25 Bin Lira Kredi!

Banka-müşterisi-olmayanlar-için-de-geçerli!-Halkbank'tan-392-TL-taksitle-10-bin-lira-hızlı-kredi-anında-ATM'den-çekin

Halkbank’tan emekli maaşını alan veya maaşını Halkbank’a taşımayı taahhüt edenlere özel yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriliyor. 100.000 TL’ye kadar kullandırılan kredi kapsamında, en uygun oranlar ve rahat bir ödeme planından yararlanmak isteyenler için 25.000 TL’ye kadar ayrıcalıklar sunulduğu görüldü.

25.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için emeklilerin aylık yüzde 1,55 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneklerinden yararlanması sağlanacak. Aylık 958,90 TL taksit oranları ile rahat bir ödeme imkanı da sağlanıyor.

Tahsis Ücreti Olmadan Ödeme Avantajı Sunulacak!

Halkbank ayrıca Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ile destek verdiği emeklilere iki farklı seçenek sunuyor. İster kredi tahsis ücreti ödeyerek (131,25 TL), 25 bin lira kredi için yüzde 1,55 faiz ve aylık 958,90 TL aylık taksitle ister tahsis ücretsiz olarak yüzde 1,60 faiz oranı ve 968.26 TL aylık taksit oranı ile kredi kullanılabilmektedir.

Emekliye Kredi Veren Bankalar Revaçta!

Türkiye’nin önde gelen üç büyük kamu bankası tarafından emekliye özel kredi fırsatları da hız kesmeden devam ediyor. Halkbank’ın yanı sıra nakit ihtiyaçları için Ziraat Bankası aracılığıyla tüm emeklilerin, Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında yüzde 1,55 faiz oranları ile tüketici kredisi kullanması sağlanıyor. Benzer kredi olanaklarına sahip Vakıfbank ise yine avantajlı oranlarla kredi desteğini emekliler dahil birçok farklı kesimden vatandaşa sunmaya devam ediyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@