Emekliye Halkbank'tan İster 5.000 TL İster 100 Bin TL'ye Kadar Kredi! Nakit Sıkıntısı Olan Emekliye Çare Olacak!

Halkbank emeklilere cazip teklifler sunuyor! İster anında 5.000 TL’ye kadar kredi, ister 100 bin TL’ye kadar düşük faiz fırsatı! İşte detaylar…

Finans 13.05.2022 - 19:12 13.05.2022 - 19:12 Duygu Dilan Duman

Mevcut emekli maaşı ile ay sonunu getirmekte zorlanan emeklilere kamu bankasından en uygun kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya almayı taahhüt eden vatandaşların yararlanabildiği ihtiyaç kredisi kapsamında uygun geri ödeme olanakları sunuluyor. İster Halkbank Emekli Mini Kredi ile 5.000 TL, ister Mutlu Emekli ile 100.000 TL’ye kadar kredi fırsatından hemen yararlanabilirsiniz.

Emekliye Halkbank’tan 5 Bin Lira Ödeme!

Halkbank’tan maaşını alan veya maaşını aktarmayı taahhüt edenlerin yararlanabildiği 5.000 TL’ye varan nakit kredi kapsamında yüzde 1,58 faiz oranları uygulanmaktadır. Vatandaşların en uygun oranlarla kullanabilecekleri kredi sayesinde emeklilerin birçok ihtiyacına çözüm üretilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca 36 aya varan vade imkanı ile aylık 192 TL taksit tutarı üzerinden emekliler rahatça 5 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarını giderebilecekler.

Emekliye 100 Bin Lira Kredi Desteği!

halkbank-harekete-gecti-halkbank-150-personel-alimi-yapacagini-duyurdu

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kapsamında yüzde 1,55 faiz oranları ile emeklilere 100 bin liraya kadar kredi verilmesi hedefleniyor. Emeklinin artan nakit ihtiyacı için 100 bin liraya varan nakit fırsatı ile sayısız ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 25.000 TL için aylık 958 TL taksitle 36 ay vade, 100 bin TL için 24 ay vade ile aylık 5 bin 303 TL taksit oranları belirlenmiştir.

Emeklilerin Halkbank’a maaşlarını taşımaları veya Halkbank’tan maaş almaları halinde kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi kapsamında birçok avantaj sunuluyor. Üstelik Halkbank tarafından emeklilere özel bankacılık hizmetleriyle de cazip birçok ayrıcalık sunulacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Halkbank’ın emeklilere özel ihtiyaç kredilerinden Emekli Mini Kredi’ye başvuru yapmak isteyenler, Halkbank internet veya mobil üzerinden anında başvuru yapabilmektedir. Öte yandan en yakın Halkbank şubelerine giderek de emekli tüm Halkbank maaş müşterilerinin en uygun ihtiyaç kredisi olanaklarından yararlanması mümkündür. Daha birçok farklı ayrıcalık Halkbank tarafından tüm emeklilere sunulmaya devam ediyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@