Emekliyi Rahatlatacak Paket Şekerbank'ta! Emekliye 2 Bin Lira Geri Ödemesiz Nakit ve 3 Ay Ödemesiz Dönemli Kredi !

Şekerbank’ın emeklilere özel paketinde cazip fırsatlar yer alıyor. Emekli Müşteri Paketi kapsamında SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı emeklisine 2.000 TL nakit ödeme yapılacak! İşte detaylar…

Finans 25.05.2022 - 16:58 25.05.2022 - 17:08

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve bankalar arasında devam eden promosyon anlaşması kapsamında Şekerbank’tan en yüksek emekli nakit promosyon oranlarının yanı sıra cazip kredi fırsatları da sunulmaya devam ediyor. 2.000 TL’ye varan nakit promosyon kapsamında emekli maaşını taşıyanlara özel geri ödemesiz nakit para verilecek. Üstelik avantajlı faiz oranları ile 3 ay ödemesiz kredi fırsatı da sunuluyor.

Emeklilerin Hesabına 2 Bin Lira Yatırılacak!

Ek ödeme bekleyen emekliler için bankaların promosyon oranları avantaj sağlamaya devam ediyor. Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyarak 2.000 TL’ye varan promosyondan faydalanmak isteyenler ayrıca birçok avantajdan da yararlanabilecek. Emeklinin nakit ihtiyacını karşılayacak çözüm önerileri ile Şekerbank, Emekli Müşteri Paketi fırsatını sunmaya devam ediyor.

Emekli Müşteri Paketi Detayları Neler?

şekerbank-1

Şekerbank Emekli Müşteri Paketi kapsamında emekliler 2.000 TL’ye kadar nakit promosyon kazanırken, maaşlarını taşımalarının ardından avantajlı faiz oranları ile 3 ay ötelemeli kredi kullanma fırsatı da elde edecektir. Ayrıca sınırsız sayıda EFT ve havale işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecek.

Maaşını 3 yıl boyunca Şekerbank’tan almayı taahhüt edenlere, ayrıca Şekerbank ATM’lerinden ücretsiz limit üstü nakit çekim imkanı da verilecek. Diğer tüm banka ATM’lerinden ise yine ücretsiz maaş hesabına erişim ve nakit çekim imkanı sağlanıyor. Eve teslim maaş uygulaması ise Emekli Müşteri Paketi kapsamında sunulan diğer avantajlar arasında öne çıkıyor.

Şekerbank Promosyon Tutarı Ne Kadar?

Şekerbank emekli promosyonu kapsamında, Emekli Müşteri Paketi ile ayrıca birçok avantajlı seçeneği bir arada sunmaktadır. Maaş ödemelerini Şekerbank’a taşıyan emekliler, 2.00 TL’ye varan promosyondan aylık maaş tutarlarına göre yararlanabilmektedir. Şekerbank emekli promosyon oranları ise şöyle belirlenmiştir:

  • 1. 499 TL’ye kadar emekli maaşı alanlar – 1.500 TL
  • 1.500 TL – 2.499 TL arasında maaş alanlar – 1.750 TL
  • 2.500 TL ve üzerinde maaş alanlar – 2.000 TL

Gelişmelerden Haberdar Olun

@