Emina Jahovic Taşınma Kararı Sonrası Çıkan Haberlere İsyan Etti!

Çubuklu'da oturduğu lüks evinden Ulus'a taşınmaya karar veren Emina Jahovic magazin basınında çıkan haberler hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Emlak Magazin 01.04.2019 - 09:01 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Çubuklu'da oturduğu lüks evinden Ulus'a taşınmaya karar veren Emina Jahovic magazin basınında çıkan haberler hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Ünlü popçu Mustafa Sandal ile olan evliliğini sürpriz bir kararla sonlandıran Emina Jahovic boşanma sonrası 2 oğlu ile Çubuklu'da bulunan lüks evlerine taşınmıştı. Ancak evinin şehir merkezine olan uzaklığı ve çocuklarının sık sık babalarını görmek istemeleri üzerine Jahovic taşınma kararı almıştı. "İstanbul Mustafa'nın Değil" Taşınma haberleri sonrası magazin basınında sevgilisi Sadettin Saran ile ayrılık sonrası yine Mustafa Sandal'a yakın olma isteğinin yattığı iddiaları üzerine Emina Jahovic açıklama yaparak iddiaları yalanladı. Jahovic yapmış olduğu açıklamasında ''Bu değişikliğin sebebi; çocuklar. Babalarını sık görmek istiyorlar. Yoksa Mustafa Bey'in evine yakın oturmak gibi bir amacım yok. Ayrıca koskoca İstanbul bir tek Mustafa'nın değil. Hepimizin" diyerek kesin bir dille taşınma sebebinin çocuklar olduğunu vurguladı. Bebek'te yer alan Lucca isimli mekandan çıkarken basın mensupları tarafından görüntülenen Emina Jahovic gelen sorular üzerine hayatında kimsenin olmadığını, kendisini çocukları ve işine verdiğini söyleyerek mutlu olduğunu dile getirdi. Jahovic'ten boşanan Mustafa Sandal ise şu anda 3 aydır Melisa Sütşurup ile ilişki yaşıyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@