125 Bin TL ve 135 Bin TL fiyatlarla Vakıfbank'tan satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar!

Ev sahibi olmak isteyenlerin aradıkları fırsatları Vakıfbank duyurdu. Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan konutlar için oldukça düşük fiyatlar açıklandı. Vakıfbank hangi şehirlerde indirimli fiyatlarla konut satışı yapıyor?

125 Bin TL ve 135 Bin TL fiyatlarla Vakıfbank'tan satılık konutlar!

Konut fiyatlarındaki aşırı artışlardan dolayı çok sayıda vatandaşın ev sahibi olma hayali bir başka bahara kaldı. Ancak yine de uygun maliyetlerle konut satışı imkanı bulunuyor. Bankaların konut satış ilanlarını takip edenler çok düşük fiyatlarla ev sahibi olma imkanı elde ediyorlar. Bu şekilde hayallerini gerçekleştirenler kiradan kurtuluyorlar veya kira geliri elde etmeye başlıyorlar. 

VAKIFBANK İNDİRİMLİ KONUTLARI AÇIKLADI!

Bankaların konut satışlarındaki düşük fiyatların gerekçesi merak ediliyor. Öncelikle bankalar bu konutlar için direkt bir yatırım bütçesi ortaya koymadılar. Bahsi geçen konutlar kredi kullandırılan müşterilerin bu kredilere ipotek olarak gösterdikleri konutlardan oluşuyor. Müşteri kredi borcunu ödeyemeyince banka konutun mülkiyetini alarak kredi borcunu kapatıyor. Bu şekilde konut sahibi olan bankalar da kredi zararlarını karşılayabilmek için konutları acil koduyla satışa çıkarıyorlar. Her geçen gün bankanın kredi zararı artıyor. Bundan dolayı düşük fiyat açıklanıyor ve bekleme süresi kısaltılıyor. 

Vakıfbank da uygun fiyatlarla konut satışı yapan bankalar arasında bulunuyor. Vakıfbank'ın müşterilere oldukça yoğun bir şekilde kredi vermesinden dolayı sahip olunan konutların sayısı da artıyor. Mülkiyetini aldığı konutları satışa çıkaran Vakıfbank bunu ilgili internet sitesi ile duyuruyor. Böylece uygun fiyata konut sahibi olmak isteyenler kendilerine sağlanan bu çok önemli imkandan yararlanma fırsatı buluyorlar. Konutlar için satın alma teklifi yapan vatandaşlar ev sahibi olmak için çok önemli bir adım atmış oluyorlar. 

VAKIFBANK HANGİ KONUTLARI SATIŞA ÇIKARDI?

Vakıfbank tarafından yayınlanan konut satış ilanına göre Ardahan Merkez'de 1+1 daire 175 Bin TL fiyatla satışa çıkarıldı. Banka Uşak Merkez'de de 2+1 konutu 200 Bin TL'ye satacağına dair konut satış ilanını yayınladı. 

125 Bin TL ve 135 Bin TL fiyatlarla Vakıfbank'tan satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar!

Vakıfbank tarafından Uşak Merkez'de 1+1 daire 200 Bin TL'ye, Ankara Beypazarı'nda 2+1 konut 135 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

125 Bin TL ve 135 Bin TL fiyatlarla Vakıfbank'tan satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar! - Resim : 2

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 1+0 daire 125 Bin TL'ye, Artvin Hopa'da 3+1 konut 213 Bin TL'ye, Mardin Kızıltepe'de 1+1 daire de 240 Bin TL'Ye Vakıfbank tarafından satışa çıkarıldı. 

125 Bin TL ve 135 Bin TL fiyatlarla Vakıfbank'tan satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar! - Resim : 3

Vakıfbank'ın yaptığı duyuruya göre Ankara Beypazarı'nda 1+1 daire 120 Bin TL'ye, Kahramanmaraş Afşin'de 3+1 konut 129 Bin TL'ye ve Afyonkarahisar İhsaniye'de 1+1 konut 150 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.