EMLAK HABERLERİ

1837 Apartman Dairesi İcradan Satılık

Türkiye genelinde çok sayıda icralık gayrimenkul ilanı bulunuyor. İcra Bölge Müdürlüklerinin güncel ilanlarına göre ise Ocak 2021 döneminin ikinci yarısında 1837 apartman dairesi icradan satılık.

Türkiye genelinde çok sayıda icralık gayrimenkul ilanı bulunuyor. İcra Bölge Müdürlüklerinin güncel ilanlarına göre ise Ocak 2021 döneminin ikinci yarısında 1837 apartman dairesi icradan satılık.

İcra Dairesi Bölge Müdürlükleri tarafından satışa çıkarılan son ilanlar ile birlikte, icradan satılık konut sayısı yükseldi. 

Ocak 2021 döneminin ilk günlerinden itibaren yenilenen satılık ilanlarında, satış ve satışlara başvuru süreçleri devam ediyor. İçerisi dolu olanların dışında boş dairelerinde de satışta olduğu icradan satılık konutlar için başvurular elektronik yapılabiliyor. 

İCRADAN SATILIK KONUT İLANLARI – OCAK 2021 DÖNEMİ

Ocak ayının kalan günlerinde başvuru süreci devam eden icralık konut satışlar çeşitli platformlar aracılığıyla kamuoyuna duyuruluyor. 

Vatandaşlar bu alanda hizmet veren internet siteleri üzerinden icralık konut satışlarını takip edebilirler. Resmi İlan Portalı (İlan. gov.tr) adresi de bu sitelerden birisi. Yeni gün itibariyle satış listesinde olan satılık konut sayısının güncellendiği sitede apartman dairesi için 1837 ilan bulunuyor. 

Apartman dairesinin dışında İcra Dairesi Bölge Müdürlüklerinin bahçeli ev, müstakil ev, bina ve benzeri gayrimenkul satışları da yer alıyor. 

Söz konusu konut satışlarına ilişkin listeler günlük yenilenir. İlanlarda 1+0 sıfır apartman dairelerinden 7+1’e kadar uzanan çok çeşitli yapılarda konutlar satışa çıkarıldı. 

İcra Dairesi Bölge Müdürlükleri konut satışları için tüm detayları Resmi İlan Portalı üzerinden yayımlamakta. Muhammen bedel, satış koşullar ve başvuru aşamasına dair bilgiler konut satışı duyurusunda kamuoyu ile paylaşılır. 

Konut satışlarına başvurular elektronik ortamdan yapılır. Vatandaşlar başvuruda bulunmak için artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verirler. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir