2020 Yılsonu Türkiye Geneli İcradan Satılık Daireler Listesi Elektronik Başvuru Adresi

Türkiye geneli çok sayıda şehirde icralık daireler satışa çıkarıldı. İcra daireleri tarafından satışa çıkarılan bu konutlar için; son ilanların listesini ve ilanlara başvuru yapmak isteyenlerin nasıl bir süreç izleyeceklerini yazımızda bulabilirsiniz.Emlak365.com - Türkiye geneli neredeyse tüm şehirlerde onlarca icralık daire satılıyor.

2020 Yılsonu Türkiye Geneli İcradan Satılık Daireler Listesi Elektronik Başvuru Adresi
Türkiye geneli çok sayıda şehirde icralık daireler satışa çıkarıldı. İcra daireleri tarafından satışa çıkarılan bu konutlar için; son ilanların listesini ve ilanlara başvuru yapmak isteyenlerin nasıl bir süreç izleyeceklerini yazımızda bulabilirsiniz.

Emlak365.com - Türkiye geneli neredeyse tüm şehirlerde onlarca icralık daire satılıyor. İcra Dairesi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlar ile kamuoyuna duyurulan satışlarda fiyatlar konutun bulunduğu il, ilçe semt, konutun büyüklüğü, özelliklerine göre değişiyor.

İCRADAN SATILIK DAİRELER LİSTESİ

İcra Dairesi Başkanlıkları icradan satılık dairelerin listesini Resmi İlan Portalı başta olmak üzere çeşitli platformlar üzerinden yayımlıyor. Bu listede müşteriler hangi ilden konut almak istiyorlarsa, şehre ve ilçeye göre arama yaparak kendilerine uygun ilanları bulabiliyorlar. Bu kapsamda yayımlanan konut satış duyurularını öğrenen vatandaşlar daha sonra satış detaylarını inceliyorlar.

İcradan satılık olan konutlar için yeni yıl öncesi çok sayıda duyuruda bulunuyor. Aralık 2020 sonu ve Ocak 2021 başı itibariyle başvuruları devam eden bu konut duyurularından 1+1 dairelerden 7+1 dairelere kadar çok sayıda türde konut satışları yapılacak.

İL İL KONUT SATIŞLARI

Aralık ayı itibariyle duyurulan halen yayımda olan başvuru süreci devam eden icradan satılık konutların listelerini güncel olarak sizinle paylaşıyoruz. İşte ev alımlarında bir tercih olmaya başlayan icradan satılık konutlar listesi.

EN FAZLA KONUT SATIŞI İSTANBUL'DA

İcradan konut satışlarının en fazla olduğu şehir İstanbul oldu. İstanbul'un çok sayıda ilçesinde farklı türden konutlar satışa çıkarıldı.İstanbul'un dışında satış duyurusu fazla olan diğer şehirler Ankara, İzmir, Antalya oldu. Emlak365.com olarak icradan satılık konutlara dair listenin bir bölümünü sizlerle paylaştık. Bu listede çok daha fazla duyuru bulunmakta.

Listenin tamamı için Tıklayın

İCRADAN KONUT NASIL ALINIR?

Vatandaşlar icradan konut satışlarına elektronik olarak katılıp yine tekliflerini bu şekilde verebilecekler. Açık artırma ile gerçekleştirilen ihalelere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif sunulabilir.
Yorumlar (0)