4 Kamu Kurumu Bina Satışı veya Kiralaması için İlana Çıktı! Adana, Artvin, Kırklareli Kütahya

Adana, Artvin, Kırklareli Kütahya'da bulunan 4 farklı kamu kurumu kendilerine ait olan bina apartman için satış yada kiralık ilanına çıktılar.

4 Kamu Kurumu Bina Satışı veya Kiralaması için İlana Çıktı! Adana, Artvin, Kırklareli Kütahya

Adana, Artvin, Kırklareli Kütahya'da bulunan 4 farklı kamu kurumu kendilerine ait olan bina apartman için satış yada kiralık ilanına çıktılar. Bu kurumların listesi ve başvuru esasları haberimizde.

Kamu kurumları kendilerine ait olan ve kullanım dışında tutulan gayrimenkullerinin satışı yada kiralanması için yeni duyurular yayımlıyorlar. Bu kapsamda ev, mesken, işyeri, arsa, tarla başta olmak üzere çok sayıda ilan yayımlayan kamu kurumları bunların dışında bina satışı yada kiralanması için de duyuru yayımlıyorlar. 

KAMU KURUMLARINDAN BİNA SATIŞ İLANLARI

Aralık ayı sonuna doğru yayımlanan ve halen başvuru süreci devam eden 4 farklı bina apartman satış ilanı bulunuyor. Bu satış ilanları Adana, Artvin, Kırklareli Kütahya'da bulunan kamu kurumları tarafından yayımlandı. İlanlara göre iki kurum bina satışı yapacak iki kurum ise kendisine ait olan binaları belli bir süreliğine kiralayacak. 

İlan Yayımlayan Kurumlar ve Satılık veya Kiralık Duyuruları

* Kırklareli İl Özel İdaresi: Mülkiyeti Kırklareli İl Özel İdaresi'ne ait lojman binası satılacaktır.

* Kütahya İl Özel İdaresi: Kütahya merkezde İl Özel İdaresi'ne ait bina kiraya verilecektir.

* Artvin Ardanuç Milli Emlak Şefliği: Ardanuç Milli Emlak Şefliği'ne ait taşınır ve taşınmazlar ihale ile satılacaktır.

* Adana Toprak Mahsulleri Ofisi Şube Müdürlüğü: TMO Adana Şube Müdürlüğüne ait 2 adet taşınmaz ihale usulü satılacaktır. 

SATIŞ İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

Kırklareli İl Özel İdaresi, Kütahya İl Özel İdaresi,  Artvin Ardanuç Milli Emlak Şefliği ve Adana Toprak Mahsulleri Ofisi Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanan kiralık ve satış ihalelerine başvurular kurumlara bizzat yapılacak. Kurumların ilgili birimlerinden satış şartnamelerine ulaşacak olan vatandaşlar bu şartname esaslarına göre başvurularını kurumlara bildirecekler. Başvuru işlemleri ilk olarak satış şartnamesinde yer alan geçici teminat bedelinin kuruma ödenmesi ve ardından başvuru evraklarının teslim edilmesiyle tamamlanacak. 

Bina satış duyurularına ulaşmak için Tıklayın

Yorumlar (0)