55 Bin TL'ye Satılık İş Bankası Konutları! Mart 2021 Listesi

İş Bankası müşterilerinin ev alma hayallerine kendi satışa çıkardığı konutlar ile aracılık ediyor.

55 Bin TL'ye Satılık İş Bankası Konutları! Mart 2021 Listesi
İş Bankası müşterilerinin ev alma hayallerine kendi satışa çıkardığı konutlar ile aracılık ediyor. Bankanın farklı il ve ilçelerde yer alan konutlar, resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyurular ile satılacak. Satış işlemleri ihale ile yapılacak olup çok sayıda konut için ilk teklif üzerinden satış bekleniyor.

Mart 2021 döneminde satış listelerini güncelleyen İş Bankası'nın konut satışlarında en düşük fiyata satılacak konutları illere göre derledik.

İŞ BANKASI'NDAN 55 BİN TL'YE KONUT SATIŞI

Bankaların gayrimenkul satış ilanları son dönemlerde daha yakından takip ediliyor. Bunun en önemli sebebi daha ucuz fiyatlarla ev sahibi olma şansı ve bankaların kendi gayrimenkul satışlarına özel olarak sağladığı kredi kampanyaları. İş Bankası'da müşterilerine hem düşük fiyatlarla konut satışı yapıyor hemde özel konut kredisi imkanı sunuyor.

Mart ayında konut satış listesini güncelleyen İş Bankası müşterilerine 55 bin TL'ye konut satışı yapıyor. Daha düşük fiyatlarla da konut satan banka için en düşük fiyat ortalaması 60 bin TL. Bunların dışında İş Bankası müşterilerine daha yüksek fiyatlarla da konut satıyor.

Satışa çıkarılan konutlarda en düşük fiyatlar natamam, tamamlanmamış konutlar için olurken 1+0, 1+1 ikinci el dairelerde fiyatlar çok düşük seviyede olabiliyor. Fiyatlar belirlenirken evlerin bulunduğu il, ilçe mahalle, evin yeni eski olması evin büyüklüğü gibi etmenler etkili oluyor.

MART AYI İÇİN GÜNCEL LİSTE

Mart ayının ikinci haftası itibariyle başvuru yapılacak konut satışlarına dair listeyi yeniledik. Söz konusu listede en düşük fiyatları bazı konutlar bulunuyor. Tüm listeye bankanın resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İş Bankası'ndan konut alacaklar için başvuru işlemleri banka şubelerinden yapılabilir. Müşteriler bankanın internet bankacılığı üzerinde de başvuruda bulunabilirler. Başvuru işlemleri belli bir oranda teminat bedelinin ödenmesi durumunda ihaleye başvuruda bulunarak yapılıyor. Ardından ihale süreci ve daha sonra satış devir teslim işlemleri tamamlanıyor.
Yorumlar (0)