950 Yatak Kapasiteli Aydın Şehir Hastanesi İçin İhale Yapıldı!

Aydın'da yapılacak olan şehir hastanesi için ihale gerçekleştirildi. İnşaat 2 yıl içerisinde tamamlanacak olan Aydın Şehir Hastanesi 931 Milyon TL'ye mal olacak. Yapılan planlamaya göre Aydın Şehir Hastanesi 2023 yılında hizmete açılacak.

950 Yatak Kapasiteli Aydın Şehir Hastanesi İçin İhale Yapıldı!

Türkiye'de şehir hastanelerinin önemi koronavirüs sürecinde çok net bir şekilde ortaya çıktı. Şehir hastanesi projelerine bu nedenle hız verildi. Şehir hastanesi yapılmayan illerde yeni hastane inşaatları için gereken hazırlıkların tamamlanmasının ardından ihale sürecine geçiliyor.

AYDIN ŞEHİR HASTANESİ 2 YILDA TAMAMLANACAK

Aydın Şehir Hastanesi için daha önce duyurulan ihale gerçekleştirildi. 931 Milyon TL'ye mal olacak bu yeni hastane inşaat faliyetleriyle birlikte 2 yıl içerisinde tamamlanacak. Aydın'ın Efeler ilçesinde yapılacak olan hastane için yapılan ihale Aydın'da vatandaşlarca memnuniyetle karşılandı.

950 YATAK KAPASİTELİ HASTANE

Cumhurbaşkanlığı Kararı ile yatırım programına alınan Aydın Şehir Hastanesi ihalesi yapıldı. Hazırlanan projeye göre yeni hastane 950 yatak kapasiteli olacak ve 228 bin metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek.

Türkiye'de şehir hastaneleri özellik koronavirüs sürecinde vatandaş nazarında sınıfı geçmeyi başardı. Oldukça konforlu olan şehir hastanelerinde tüm teknolojik imkanlar vatandaşların hizmetine sunulacak.

Emlak365.com

Yorumlar (0)