Antalya'da Hazineye Ait 214 Arsa 25 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışa Çıkarıldı

Antalya Korkuteli Belediyesi 214 adet arsanın satışı için ilanlar yayımladı. Belediye başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlarda 28 bin TL, 50 bin TL, 55 bin TL muhammen bedeller ile çok sayıda arsa satışı yapılacağı duyuruldu. Satışlar 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık Arttırma Usulü, ihale ile gerçekleştirilecek.

Antalya'da Hazineye Ait 214 Arsa 25 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışa Çıkarıldı

Hazineye, kamuya, belediyelere ait arsa ve diğer taşınmazların satışları için 2021 yılının ilanları gelmeye devam ediyor. 

Antalya'da yer alan Korkuteli Belediye Başkanlığı'da 2021 yılının girmesinin ardından kendisine ait gayrimenkullerin satışları için duyuru yayımladı. Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda 214 adet arsa satışı yapılacağı duyuruldu. 

İHALE İLE 214 ADET ARSA SATIŞI YAPILACAK

Yayımlanan ihale duyurusunda satışların tamamının 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık Arttırma Usulü ile yapılacağı bildirildi. 

Duyuruya göre belediye başkanlığı mülkiyeti kendisine ait olan ve Bahçeyaka, Bozova, Çomaklı, Dereköy, Gümüşlü, Göçerler, Köseler, Küçükköy, Küçükköy Yaylası, Küçüklğü, Manay, Söğütçük, Taşkesiği ve Ulucak mahallelerinde bulunan arsaları satacak. 

İhale Günü 20 Ocak 2021'de

Antalya Korkuteli Belediyesi 214 arsanın satışı için gerçekleştireceği ihaleyi 20 Ocak tarihinde gerçekleştirecek. İhaleye katılmayı düşünenler belediye başkanlığına giderek şartnameyi görebilecek. Ancak ihaleye katılmak için bu şartnamenin alınması gerekiyor. Şartnameyi alan vatandaşlar bildirilen muhammen bedellere göre geçici teminat bedellerini ödeyecekler ardından başvuru evraklarını derleyecekler bu işlemleirn ardından başvurularını tamamlayacaklar. 

FİYAT TABLOSUNUN BİR KISMI

(Yukarıda yer alan tablo satışların sadece bir kısmını göstermekte. Listenin tamamına Resmi İlan Portalı üzerinden görebilirsiniz.)

İHALE ŞARTNAMESİNE NASIL ULAŞILIR?

İhaleye katılmak isteyenler Korkuteli Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden şartnameyi alabilir ve yine başvuruları bu birim üzerinden yapabilirler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)