Antalya Kaş’ta Nitelikli Gayrimenkul Satış Duyurusu

Antalya Kaş Milli Emlak Müdürlüğü bir duyuru ile ilçede yer alan nitelikli vasıfta bulunan gayrimenkullerin satışının yapılacağını duyurdu. Fiili durumu boş olan gayrimenkuller için kurum ay sonunda ihale düzenleyecek.

Antalya Kaş’ta Nitelikli Gayrimenkul Satış Duyurusu
Antalya'nın Kaş İlçesinde yer alan bazı gayrimenkuller il milli emlak müdürlüğü tarafından satılacak. Satış işlemleri için bir kılavuz yayımlayan kurum, satışların ne zaman, hangi usul ile, hangi şartlar altında olacağını bildirdi. Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için ilan edilen satış listesi ve diğer tüm ayrıntılar sizlerle.

ANTALYA’DA KAŞ’TA KAMUDAN NİTELİKLİ ARSA SATIŞI

Antalya Kaş Milli Emlak Müdürlüğü satışı yapılacak olan gayrimenkullerin arsa vasfında olduğunu duyurdu. Antalya'nın Kaş İlçesi, Kalkan Mahallesinde yer alan 14 arsanın satılacağını ilan eden kurum, gayrimenkullere dair özellikleri de açıkladı.

İhaleye çıkarılan en küçük arsanın 1000 metrekare büyüklüğünde olduğunu duyuran Antalya Kaş Milli Emlak Müdürlüğü, listedeki en büyük arsanın 1367 metrekare büyüklükte olduğunu ilan ettii. Arsaların imlar durumu ise "Tercihli Kullanım Alanı, Günübirlik Tesis Alanı" olarak bildirildi. Arsaların ortalama satış rakamları ise 3 milyon 154 bin TL'den başlıyor, 4 milyon 446 bin TL'ye kadar uzanıyor.

ARSALARA DAİR FİYAT TABLOSU

14 adet arsa için ihale duyurusunda bulunan Antalya Kaş Milli Emlak Müdürlüğü istekliler için fiyat tablosunu yayımladı. Aşağıda yer alan tabloda arsaların özellikleri, muhammen ve geçici teminat bedelleri ilan edildi.İHALE TARİHİ VE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yukarıda nitelikleri belirtilen taşınmazların satış ihaleleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile,İlanda belirtilen muhammen bedeller üzerinden yapılacak. Arsalar için düzenlenecek ihaleler 3 gün sürecek. 27 Nisan'da başlayacak olan ihale işlemleri 28 Nisan ve 29 Nisan tarihlerinde devam edecek.

İhaleye katılacak olan istekliler; ihale başlangıç saatine kadar yatıracakları geçici teminat bedeline ilişkin makbuzu ve diğer evrakları kuruma getirerek başvurularını yapacaklar. İhale başvuruları için kurumdan şartname alınacak. Şartname ise Kaş Milli Emlak Şefliğinde temin edilecek.
Yorumlar (0)