Bankalardan Satılık Ucuz Ev, Arsa, İşyeri, Dükkan İlanları: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası 6 Bin TL Müstakil Konut ve 50 Bin Lira Daire Satış İlanı Yayımladı!

Bankaların sattığı evler emsallerine göre çok daha düşük fiyatlarla elden çıkarılırken icradan satılık ev ilanları da daha fazla aranıyor.

Bankalardan Satılık Ucuz Ev, Arsa, İşyeri, Dükkan İlanları: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası 6 Bin TL Müstakil Konut ve 50 Bin Lira Daire Satış İlanı Yayımladı!

Bankaların sattığı evler emsallerine göre çok daha düşük fiyatlarla elden çıkarılırken icradan satılık ev ilanları da daha fazla aranıyor. Türkiye'nin en büyük 4 bankası arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve İş Bankası bankalardan satılık gayrimenkuller ilanlarını Kasım ayı sonuna özel güncelledi. İşte ev satın almak isteyenler için İş Bankası satılık gayrimenkuller, Vakıfbank'tan satılık daire, Ziraat Bankası satılık müstakil ev, Halkbank satılık ev ilanları kaç lira, ne kadar, icradan satılık evler nasıl öğrenilir?

Kasım ayı sonuna özel olarak pek çok banka satılık gayrimenkul ilanlarını güncelledi. Yıl sonunda bankalar bilançolarını temizlemek ve 2021 yılına daha temiz bir şekilde girmek için satışa sundukları gayrimenkullerin fiyatlarını düşürdü. Bu sayede arsa, konut,  dükkan ve tarla almak isteyen kişilere çok daha cazip fiyatlarla pek çok seçenek sunuldu. ZİRAAT BANKASI SADECE 6 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIK GAYRİMENKULLER İLANLARI YAYIMLADI!Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası tarafından yapılan güncelleme ile  satış sitesine 420 adet konut, 425 adet işyeri ve 976 adet arsa, tarla, bahçe ilanı ekledi. Ziraat Bankası ucuz fiyatları ile dikkat çekiyor. Sizde bankalardan satılık gayrimenkul ilanları bilgilerini incelemek ve Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkuller İlanlarına Ulaşmak isterseniz hemen burayı Tıklayınız... Yurkarıda yer alan linki tıklayarak satışa sunulan ilanlara ulaşabilir, aradığınız kritere uygun olan ilanlar için teklif vererek satın alma başvurusunda bulunabilirsiniz. Söz konusu konutların her birinin yanında ilgili şube telefon numarası ve yetkili ismi bulunmakta olup iletişime geçerek ilgilenmiş olduğunuz konut hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

HALK BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER KASIM 2020 FIRSAT İLANLARI! Devlet bankası statüsünde hizmet veren Halkbank satılk konut ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi olan Halkbank Gayrimenkul internet sitesi üzerinden yayımlanmaktadır. Yayımlanan ilanların tümüne ulaşmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ... Yukarıda yer alan internet sitesi linkini tıkladığınız anda açılacak olan sayfada Halk Bankası tarafından icradan satışa sunulan konutların listesine ulaşabilirsiniz. Bu konut ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin ise öncelikle ilanda belirtilien gayrimenkulün muhammen bedelinin yüzde 3'ü oranında kendisine en yakın Halkbank şubesine giderek para yatırması talep edilmektedir. Geçici teminat olarak yatırılan bu para konutu alırsanız konut satış bedelinden düşülmekte alamazsanız ise tarafınıza iade edilmektedir. Şartname ücreti yatırıldıktan sonra şubeye;
  • Gayrimenkul Satış Şartnamesi

  • Geçici Teminat Yatırma Dekontu

  • Teklif Sahibinin TC Kimlik Numarasını içeren Kimlik Fotokopisi

  • Noterden Düzenlenmiş Vekaletname (Vekaleten teklif verme söz konusu ise vekil adına Teklif Sahibinin TC Kimlik Numarasını içeren Kimlik Fotokopisi düzenlenmiş, ihale ve açık artırmalara iştirak ve gayrimenkul satın alma yetkilerini içeren noter onaylı, ıslak imzalı vekaletname ve vekilin noter tasdikli imza beyannamesi) teslim edilir. Bu işlemleri tamamlayan kişiler sisteme üyelik numarası ve SMS şifresi ile giriş yaparak satın almak istediği için taşınmaz için teklif verir. 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Huawei AppGalerry uygulamamız için TIKLAYINIZİŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İLANLARI Kasım ayına özel olarak sunulan kampanya kapsamında çok ucuz fiyatlarla taşınmaz alınmasına olanak sağlandı. Mülkiyeti İş Bankası'na geçen taşınmazlar için verilen ilanlar kapsamında Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale ve Adana başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında ve 81 ilindi yer alan farklı taşınmazlar satışa sunulmuş oldu. İş Bankası satılık daire ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ... Verilen ilanlar kapsamında sadece 10 bin liradan başlayan fiyatlarla arsa;

50 bin liradan başlayan fiyatlarla satılık daire ve konut, 

35 bin liradan başlayan fiyatlarla ise dükkan ve depo satın alma imkanı sunuldu. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK DAİRE, EVLER VE GAYRİMENKULLER İÇİN BAŞVURU NEREDEN, NASIL YAPILIR?Vakıfbank satılık daire ilanları yayımlanan ve başvuru yapılan siteye girmek için burayı TIKLAYINIZ...  Verilen ilanlarda sadece 10 bin liradan başlayan fiyatlarla arsa ve 27 bin liradan başlayan fiyatlarla müstakil ev sahibi olma imkanı sunuldu. Yukarıda yer alan linki tıklayarak siteye giriş yapabilir, ilgilendiğiniz konutları ve arsaları belirleyerek teklif vermek için istenilen peşinatı yatırarak sisteme üye olarak ihale teklifi verebilirsiniz. Emlak365.com


Yorumlar (0)