Belediye Başkanlığından 193 Bin TL Muhammen Bedelle Avlulu Ev Satışı

İzmir Foça Belediye Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile avlulu ev satışı yapacağını ilan etti.

Belediye Başkanlığından 193 Bin TL Muhammen Bedelle Avlulu Ev Satışı

İzmir Foça Belediye Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile avlulu ev satışı yapacağını ilan etti. Belediyeye ait olan ev için 193 bin TL muhammen bedel belirlendi. Satışlar açık artırma, ihale usulü ile yapılacak.

Belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan gayrimenkul satış ilanları Kasım ayı sonunda da devam ediyor. Çok sayıda belediye başkanlığı yayımladığı duyurular ile başta arsa olmak üzere mülkiyeti kendilerine ait olan işyeri, dükkan, tarla, mesken, konut, daire satışları yapıyorlar. AVLULU EV SATIŞI İHALE İLANIBelediye başkanlıklarının yayımladığı gayrimenkul satışlarına dair son ilan ise İzmir Foça Belediye Başkanlığı'ndan geldi. Resmi İlan Portalı üzerinden yayımlanan duyuruya göre; emlak365.com olarak aşağıda aktardığımız tabloda yer alan pafta parsel, muhammen bedel ve geçici teminatları yazılı olan 1 adet taşınmaz Belediye Encümeninin 06/11/2020 tarih ve 302 Sayılı Kararına istinaden 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45.Maddesi uyarınca Açık Artırma usulü ile Foça Belediye Encümeni huzurunda ihale usulü satılacak. 

İHALE BAŞVURULARI VE TARİHİSöz konusu avlulu ev satışı için düzenlenecek ihaleye katılacak olan vatandaşlar öncelikle belediye başkanlığının ilan ettiği şartnameye ulaşacaklar. İstekliler Foça Belediyesi Hizmet Binası Fevzi Paşa Mahallesi 191 Sokak No:3   FOÇA/İZMİR adresinde veya yeni yerleşke binasından ihale dosyasına, şartnameye ulaşabilecekler. Şartanamede yer alan esaslar ve talep edilen evraklarla başvuruda bulunacak olan vatandaşlar 12 Aralık saat 10.00 itibariyle ihaleye katılacaklar.Emlak365.com


Yorumlar (0)