Belediyeden Satış İlanı! 4.000 TL'ye Tarla, 12.000 TL'ye İmarlı Arsa

Korkuteli Belediye Başkanlığı 197 adet gayrimenkul satışı yapacağını duyurdu.

Belediyeden Satış İlanı! 4.000 TL'ye Tarla, 12.000 TL'ye İmarlı Arsa
Korkuteli Belediye Başkanlığı 197 adet gayrimenkul satışı yapacağını duyurdu. Belediye tarafından yayımlanan ilanda satışların arsa ve tarla çoğunlukla olduğu bildirildi. Muhammen bedeller ise 4.000 TL'den başlıyor.

Emlak365.com; Hazineye ait arazilerin satışları kapsamında belediyeler kendilerine ait olan tarsa ve arsaların satışlarını yapıyorlar. Belediyelerin bu satışlarında vatandaşlar uygun fiyata gayrimenkul alım fırsatı yakalarken bu duyuruların sonuncusu Korkuteli Belediye Başkanlığı'ndan geldi.

197 ADET GAYRİMENKUL 4000 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIŞTA

Korkuteli Belediye Başkanlığı'nca yayımlanan duyuruda satışı yapılacak olan gayrimenkullerin arsa, tarla ve yol boşluğu statüsünde olduğu duyuruldu. Belediyeye ait olan satışta olan gayrimenkullerde ise çoğunlukla arsa satışları yapılacak. Satış listesinin ikinci sırasında ise tarla, en az ise yol boşluğu satışı bulunuyor.

Fiyat Listesi

Korkuteli Belediye Başkanlığı arsa satışları için 12.000 TL'den başlayan fiyatlar belirlemiş. İlanda 48 bin TL'ye çok sayıda satış ilanı bulunurken fiyatlarda en üst nokta 300 bin TL olarak açıklandı.

Tarla satışları için de liste ilan eden Korkuteli Belediye Başkanlığı fiyatların 4 bin TL'den başladığını duyurdu. Tarla satışları için belirlenen muhammen bedel fiyatlar ise 10.000 TL'nin üzerine çıkıyor.

Yol Boşluğu statüsünde satışa çıkarılan iki adet gayrimenkul için Korkuteli Belediye Başkanlığı 10.000 TL fiyat belirlendi.

Listenin Tamamı için Tıklayınız

SATIŞLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Korkuteli Belediye Başkanlığı söz konusu satışları 25 Aralık tarihinde ihale ile satışa sunacak. İhaleye katılacak olan 25 Aralık tarihine kadar Belediyenin Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden alınacak şartname esaslarına göre başvurularını yapacaklar. İhale için son başvuru tarihi ise ihale tarihinden bir gün önce olarak açıklandı.
Yorumlar (0)