Büyükşehir Belediyesinden 95 Bin TL, 100 Bin TL ve 110 Bin TL'ye Konut Satışı

Ordu Büyükşehir Belediyesi kendisine ait olan 6 daireyi satacağını ilan etti. Belediye başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda daireler için belirlenen muhtemel satış fiyatları 95 bin TL'den başlıyor ve 110 bin TL'ye kadar çıkıyor. İşte söz konusu satışlara dair belediye başkanlığının duyurusu.

Büyükşehir Belediyesinden 95 Bin TL, 100 Bin TL ve 110 Bin TL'ye Konut Satışı

2021 yılının ilk kamu konutu satış ilanlarından birisi Ordu Büyükşehir Belediyesinden geldi. 

Belediye başkanlığı ilgili birimlerinin resmi internet siteleri üzerinden hemde Resmi İlan Portalı üzerinden yayımladığı duyurusunda, mülkiyeti belediyeye ait olan 6 apartman dairesinin satışının yapılacağını kamuoyuna ilan etti. 

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN KONUT SATIŞI

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan duyuruya göre söz konusu 6 konutun tamamı, Altınordu İlçesi Bucak Mahallesi 297 ada 73 ve 74 nolu parsellerde bulunuyor. Konutların tamamı 2+1 daire şeklinde olup fiyatlar kat farkına göre değişiyor. 1. katta yer alan konut 95 bin TL'ye satışa çıkarılırken 2. kat, 3. kat ve 4. kattaki konutlar 100 bin TL, 105 bin TL ve 110 bin TL'ye satılacak. 

Satışların tamamı ihale usulü ile yapılacak olup konutlara dair nihai fiyat tablosu son verilen teklife göre şekillenecek. 

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan edilen tabloda ki konutlar için ihale işlemleri 20 Ocak saat 14.00 itibariyle başlayacak. İhaleye katılmak isteyenler başvurularını ihale tarihine kadar yapacaklar. Başvurular Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın hazırladığı şartnameye göre yapılacak. Başvurular için alınması zorunlu olan şartname ve ekleri İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı - Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğünden 100,00 TL bedelle satın alınacaktır.

Şartnamede yer alan evrakları derleyen, geçici teminat bedelini ödeyen istekliler ihale başvurularını ihalenin yapılacağı tarihten 1 gün önce saat 17:00’a kadar Ordu Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı-Meclis ve Encümen Şube Müdürlüğüne yapacaklar. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)