Ders çalışırken konfor ve şıklık arayanlara Bellona çalışma masası modelleri ve fiyatları

Okullarda ilk ders zili için geri sayım başlarken ünlü markaların çalışma masası modeller ive fiyatları da peş peşe açıklanmaya başlandı. Bellona genç odası modeli ve fiyatları!

Ders çalışırken konfor ve şıklık arayanlara Bellona çalışma masası modelleri ve fiyatları

Okulların açılması ile beraber ailelerin de okul alışveriş telaşı başlarken çocuklarının kaliteli bir ortamda ders çalışmasını isteyen aileler çalışma masası araştırmalarına başladı. Çalışma masası almak isteyen aileler için dev markalar kampanyalara başlarken bu markalardan biri de Bellona oldu. 

Bellona çalışma masası almak isteyen kişilere yönelik olarak başlattığı kampanyasında hem fiyatlara indirim yaptı hem de 24 aya varan vadelerle ödeme imkanı sundu. Bellona markalı çalışma masası modelleri ve fiyatları ise en düşük 1.340 TL'den başlıyor. 

BELLONA ÇALIŞMA MASASI MODELLERİ VE FİYATLARI! 

Bellona markalı çalışma masası almak isteyen kişilere yönelik olarak çok sayıda model satışa sunulurken kız çocuklarına özel çalışma masası ve erkek çocuk odasına uygun çalışma masaları seçenekleri yer aldı. 

Ders çalışırken konfor ve şıklık arayanlara Bellona çalışma masası modelleri ve fiyatları

Çalışma masalarının fiyatları modellerine göre değişirken Menty ranza çalışa masası 2 bin 647 liraya, Belissa çalışma masası 3 bin 466 liraya, Montes çalışma masası 2 bin 316 liraya satışa sunuldu.

Ders çalışırken konfor ve şıklık arayanlara Bellona çalışma masası modelleri ve fiyatları - Resim : 2

 Vienza çalışma masası 1.340 liraya, Network çalışma masası 3 bin 172 liraya, Army çalışma masası fiyatı 2 bin 440 lira, Vliza çalışma masası 2 bin 161 liraya, Tilda çalışma masası 2 bin 320 liraya satışa sunuldu. 

Ders çalışırken konfor ve şıklık arayanlara Bellona çalışma masası modelleri ve fiyatları - Resim : 3

Portivo çalışma masası 3 bin 185 liraya, Alegro çalışma masasının fiyatı 1.888 TL olurken, Intro çalışma masası 1.381 liraya, Sandy çalışma masası fiyatı ise 2.680 liraya satışa çıktı.