Emlak Katılım'dan Şubeleşme Atağı! 17. Emlak Katılım Şubesi Ankara Ostim'de Hizmete Açıldı!

Emlak Katılım'ın şube sayısını arttırma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Ankara'da ikinci şubesini Ostim'de açan Emlak Katılım bu yeni şubeyle şube sayısını 17'ye çıkardı.

Emlak Katılım'dan Şubeleşme Atağı! 17. Emlak Katılım Şubesi Ankara Ostim'de Hizmete Açıldı!

2020 yılında Türkiye genelinde şubeleşme çalışmaları ile dikkatleri üzerineçeken Emlak Katılım, Ankara'daki ikinci şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Emlak Katılım'ın Ostim'de açılan yeni şubesi vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

EMLAK KATILIM'IN ŞUBE SAYISI 17'YE ÇIKTI

Emlak Katılım'dan yapılan bilgilendirmeye göre Türkiye genelindeki şubeleşme çalışmaları sonucu bugün açılan yeni şubeyle toplam şube sayısı 17'ye yükseldi. Taşehir'de bulunan merkez şubesinde 2019 Mart ayında hizmet vermeye başlayan Emlak Katılım, 2020 sonunda şube sayısını 40'a çıkarmayı amaçlıyor.

Emlak Katılım'ın şubeleşme çalışmaları hakkında Genel Müdür Nevzat Bayraktar bir açıklama yaparak, “Şubeleşme çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bugün Ankara'daki ikinci Türkiye'de 17. şubemiz olan Ostim şubemizi hizmete soktuk. Türkiye güçlü adımlarla geleceğe doğru ilerlerken biz de bu adımlara destek verip büyümeyi amaçlıyoruz.” dedi.

BAŞARILI PROJELERE EMLAK KATILIM DESTEĞİ

Hizmet protföylerini genişlettiklerini söyleyen Nevzat Bayraktar, “Emlak Katılım markasını büyütmeye devam ediyoruz. Yeni şubelerimizde daha geniş bir hizmet alanına hizmet edeceğiz. Esnafımızın, iş adamlarımızın, KOBİ'lerimizin güçlerine ve potansiyellerine inanıyoruz. Emlak Katılım desteği ile başarılı projelere yenilerinin ekleneceğine dair tam bir inançiçerisindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Emlak365.com