EMLAK HABERLERİ

Fethiye'de Büyük Gayrimenkul Vurgunu Polisin Dikkati İle Ortaya Çıkarıldı!

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan 84 yaşındaki N.K. isimli yaşlı adamın 111 gayrimenkulünün el değiştirmesi üzerine başlatılan araştırmanın ardından büyük vurgun çıktı.

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan 84 yaşındaki N.K. isimli yaşlı adamın 111 gayrimenkulünün el değiştirmesi üzerine başlatılan araştırmanın ardından büyük vurgun çıktı.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan 84 yaşındaki N.K. isimli vatandaşın üzerinde bulunan 111 gayrimenkulün kısa bir süre içerisinde el değiştirmesi yetkililerin dikkatini çekince yapılan araştırmada gayrimenkul vurgunu çıktı.

YAŞLI ADAMIN 111 GAYRİMENKULÜNÜ DEVRALDILAR!

Fethiye Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ilçede yaşayan N.K’nın Sakarya, Manisa ve Muğla’daki 111 taşınmaz mülkünün kısa bir süre içerisinde el değiştirmesi üzerine harekete geçti. Yapılan incelemede gayrimenkullerin Gürcistan uyruklu L.K. ile 5 diğer kişinin üzerine geçtiği belirlendi. Gayrimenkullerin devirleri satış ve bağış yollarıyla yapılınca dikkatleri çekti.

POLİS İZ SÜRÜNCE BÜYÜK VURGUN ORTAYA ÇIKTI!

Polis ekipleri gayrimenkulleri devralan şahısları takibe aldılar. Kısıtlı gelirleri bulunan bu şahısların kısa bir süre içerisinde lüks otomobiller satın alıp zengin bir yaşam sürmeye başladıkları tespit edildi.

Araştırmayı daha da derinleştiren polis ekipleri N.K.’nin Muğla Adli Tıp Kurumu tarafından verilmiş ‘algılama, hafıza, bilişsel yeti zayıflığı’ raporuna ulaştılar. Bunun üzerine hemen harekete geçen polisler L.K., F.S.M., M.A.Ş., M.S.B., H.K. ve S.U.Ş.’yi gözaltına aldılar.

Emniyette ifadelerin alınan şahıslardan M.S.B., H.K ve S.U.Ş. savcılık kararı ile serbest bırakıldı. L.K., F.S.M. ve M.A.Ş. ise nitelikli dolardırıcılık suçunu işledikleri gerekçesiyle adliyeye sevk edildiler. Şahısların tutuklanarak cezaevine gönderilmesi bekleniyor.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir