Halk GYO'da Görev Değişimi! Bülent Karan Yeni Genel Müdür Oldu

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı GYO'da görev değişimi yaşandı. Halk GYO Genel Müdürlük görevini asaleten yürüten ve Halk GYO Yönetim Kurulu Üyesi ile Genel Müdür Yardımcısı olan Erdal Bekin'in istifa kararı sonrası bayrağı yeni taşıyacak isim Bülent Karan oldu.

Halk GYO'da Görev Değişimi! Bülent Karan Yeni Genel Müdür Oldu

Gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları ile sektörün en önemli marka değerleri arasına ismini yazdırmayı başaran Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı önemli bir görev değişikliği haberini kamuoyuna duyurdu. 

ERDAL BEKİN İSTİFA ETTİ, YERİNE BÜLENT KARAN ATANDI! 

Halka açık bir şirket olması nedeni ile Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden özel bir duyuru yayımlayan Halk GYO Genel Müdür pozisyonu için görev değişikliğine gidildiğni duyurdu. 

Yapılan açıklamada bu görevi asaleten yürüten Sayın Erdal Bekin'in istifasıın kabul edildiğini, istifa sonrası boşalan koltuğa ise 4 Ağustos 2020 tarihi itibari ile Sayın Bülent Karan'ın atandığı duyuruldu. 

HALK GYO KAP AÇIKLAMASI:

Yönetim Kurulumuzca; "Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi olan ve Genel Müdürlük görevini vekaleten yürüten Genel Müdür Yardımcısı Sayın Erdal BEKİN'in, 04.08.2020 tarihi itibariyle, Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifasının kabulüne ve Genel Müdürlük görevine vekaletinin kaldırılmasına,  04.08.2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Sayın Bülent KARAN'ın, boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, TTK. 363. maddesi gereğince, yapılacak ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere atanmasına ve Şirketimiz Genel Müdürlük görevini asaleten yürütmesine" karar verilmiştir.

BÜLENT KARAN KİMDİR, NERELİDİR?

Halk Sigorta Genel Müdür Yardımcısı olan Bülent Karan 991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol Mühendisliği bölümü mezunudur. 

Sakarya Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisans yapmıştır. 

4 Ağustos 2020 tarihi itibari ile Halk GYO Genel Müdürü olarak atanmıştır. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)