İl Milli Emlak Müdürlüğü'nden Konut İmarlı Arsa Satışı

Gaziantep İl Milli Emlak Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile imarlı arsa satışı yapacağını duyurdu.

İl Milli Emlak Müdürlüğü'nden Konut İmarlı Arsa Satışı

Gaziantep İl Milli Emlak Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile imarlı arsa satışı yapacağını duyurdu. İhale ile gerçekleştirilecek arsa satışları için kurum başvuruların 22 Aralık tarihine kadar yapılması gerektiğini bildirdi.

Devlet kurumları tarafından ilan edilen gayrimenkul satış ilanlarından bir tanesi Gaziantep İl Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Kurum il genelinde farklı büyüklüklerde 4 arsanın satışının yapılacağını duyurdu. 1200 metrekareden büyük 3 imarlı arsa ile 30 bin metrekareden büyük imarsız tarla satışı yapacak kurum muhammen bedelleri de 1 milyon TL'nin üzerinde açıkladı. 

İL MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN ARSA SATIŞI

Gaziantep İl Milli Emlak Müdürlüğü arsa satışlarının 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45 inci maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile yapılacağını açıkladı. Arsa satışları için teklif verecek olan istekliler için satış detaylarını da açıklayan kurum, muhammen bedel fiyat listesini yayımladı. Tam hisseli satılacak 3 imarlı arsa için 1 milyon 881 bin TL ile 1 milyon 915 bin TL arasında muhammen bedel belirleyen kurum 30 bin 17 metrekare büyüklüğünde ki ham toprak imarsız arazi için ise 1 milyon 51 bin muhammen bedel belirledi. 

İhaleye Başvuru İşlemleri

Arsa satışları için gerçekleştirilecek olan ihale 22 Aralık tarihinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Yerleşkesi İçerisinde "Sıfır Atık Eğitim ve Uygulama Merkezi" Toplantı Salonunda yapılacağı duyuruldu. İhaleye katılmak için katılımcıların ihale şartnamesine ulaşmaları gerektiğini duyuran İl Milli Emlak Müdürlüğü şartnamenin mesai saatleri içerisinde Milli Emlak Müdürlüğünden ulaşılabileceğini duyurdu. Söz konusu satışlara ilişkin tüm detaylar ise http://www.milliemlak.gov.tr internet adresinden öğrenilebilir.

Emlak365.com

Yorumlar (0)