İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Başakşehir ve Fatih'te Ev, Arsa, Dükkan Kiralıyor

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile mülkiyeti kendisine ait olan 30 farklı gayrimenkulün kiralanacağını duyurdu. İhale usulü gerçekleştirilecek olan kiralama işlemlerine ilişkin kurum muhammen bedel listeleri ile ihale tarihine dair bilgileri isteklilerle paylaştı.

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Başakşehir ve Fatih'te Ev, Arsa, Dükkan Kiralıyor

Yeni hafta başında İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü tarafından gayrimenkul kiralama duyurusu geldi. Kurum resmi İlan Portalı üzerinden ilan ettiği duyurusunda kendisine ait İstanbul'un farklı ilçelerinde yer alan bazı gayrimenkullerin kiralanması için ihale düzenleyeceğini duyurdu. 

30 FARKLI GAYRİMENKUL KİRALANACAK

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü yayımladığı duyurusunda, "Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü, Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Başakşehir ve Fatih'te bulunan 30 gayrimenkulü 2886 Sayılı Dik, Açık Teklif Usulü ile kiralamak için ihaleye çıkıyor." ifadeleri kullanıldı. 

12 Ay Süreyle Kiralanacak

İlgili gayrimenkullerin 12 ay boyunca kiralanacağını ilan eden kurum, kiralık ihalesini kazananlarla 31.12.2021 tarihine kadar süren sözleşme imzalanacağını ilan etti. 

 İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü'nün Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Başakşehir ve Fatih'te bulunan 30 gayrimenkulü için gerçekleştirilecek ihalelerde arsa kiralanması, dükkan işyeri kiralanması ve ev konut kiralanması gerçekleştirilecek. 

İHALE NEREDE HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

Aşağıda emlak365.com olarak aktardığımız listede yer alan gayrimenkulleri kiralamak isteyenler için İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü ihalenin tarihine, nasıl ve nerede yapılacağına dair, "İhale açık teklif usulü ile 11/11/2020 Çarşamba günü Saat 13:30’te Taksim-Gümüşsuyu Mah. İnönü Cad. No:2 Beyoğlu /İst. adresindeki İstanbul Vakıflar 1.Bölge Müdürlüğü ihale salonunda yapılacaktır." bilgilerini verdi. 

KİRALANACAK GAYRİMENKULLER VE MUHAMMEN BEDEL LİSTESİ

Emlak365.com

Yorumlar (0)